Kryefjala Logo

Kjo është dita që presim të gjithë dhe nuk ka si të mungojë Paolo Fox

11 Gusht, 2023 | 10:48 am

Dashi-Në muajt e fundit po përpiqeni të barazoni rezultatin dhe të përballeni me probleme të ndryshme. E mira e kësaj periudhe, megjithatë, është se ju lejon të kapërceni shumë sfida. Në dashuri, është koha për sqarime.

Demi-Në periudhën e fundit i keni dhënë më shumë hapësirë ​​punës sesa dashurisë, por kjo është koha për të ndaluar dhe reflektuar për të kuptuar se cilat janë prioritetet tuaja. Puna po rikuperohet por shpenzimet janë të shumta. Jini të durueshëm.

Binjakët-Këto ditë keni një dëshirë të madhe për të dashuruar. Favorizoni marrëdhëniet me akrepin, ujorin, bibliotekën dhe luanin. Me dashin dhe bricjapin, megjithatë, ka pak bezdi. Në punë për momentin nuk ka siguri por nuk duhet të humbasim shpresat.

Gaforrja-Me hënën që do të hyjë në shenjën tuaj, të gjitha problemet e dashurisë do të gjejnë një zgjidhje. Muajt ​​e ardhshëm do të jenë të rëndësishëm nga pikëpamja e biznesit dhe do të sjellin fillime të reja.

Luani-Yjet e kësaj periudhe flasin për dashuri dhe suksese. Përfitoni sa më shumë prej tyre. Kushtojini vëmendje vetëm disa konflikteve të mundshme me partnerët dhe bashkëpunëtorët. Me qetësi dhe durim mund të arrini shumë në funksion të vjeshtës, edhe nëse dikush do të rendë kundër jush.

Virgjëresha-Në dashuri yjet janë shumë pozitivë dhe flasin për pasionet dërrmuese. Nëse jeni beqar, atëherë hidhuni në sherr sepse takimet e reja favorizohen nga yjet.

Peshorja-Përpiquni të mos i shtyni të gjitha angazhimet për nesër, por përballuni me to sot. Gjatë kësaj kohe është sikur dikush dëshiron t’ju bllokojë dhe të ndërhyjë në suksesin tuaj. Në dashuri favorizoni takimet por nesër do ketë një rënie të lehtë energjie.

Akrepi-Kjo është një periudhë reflektimi për ju me Jupiterin përballë që ju bën pak të pasigurt për lëvizjet tuaja të ardhshme. Projektet e rëndësishme mund t’i nënshtrohen ndryshimeve dhe vëmendjes ndaj parave që do të mund të dalin jashtë dhe jo të hyjnë. Në dashuri, kapërceni mosbesimin tuaj të zakonshëm.

Shigjetari-Në këtë periudhë mund të arrini të bëni gjëra të mëdha. Prisni gjithashtu disa thirrje të rëndësishme biznesi dhe propozime të reja. Dashuria shkëlqen si kurrë më parë dhe favorizohen takime të reja për beqarët. Vetëm kini kujdes që të mos bini përsëri në krahët e një ish.

Bricjapi-Përpiquni ta mbani nën kontroll durimin tuaj edhe nëse do të jetë e vështirë. Vëmendje në punë ku përgjegjësitë janë të shumta dhe gjithashtu stresi. Në dashuri është më mirë të shtyni fjalimet e vështira.

Ujori-Në periudhën e fundit jeni veçanërisht të pakënaqur ose ndoshta thjesht të mërzitur. Kujdes në dashuri sepse mund të ketë disa probleme dhe në punë ka ardhur koha për eksperimente. Ju duhet të kuptoni se ku ta drejtoni karrierën tuaj.

Peshqit-Bukuroshe këtë fundjavë që do të vijë me një hënë të favorshme që do të japë emocione të bukura. Ju ndiheni të ndryshuar dhe ajo që ju shqetësonte dikur nuk ju mërzit më sot. Jeni pjekur shumë periudhën e fundit dhe kjo do të reflektohet si në dashuri ashtu edhe në punë. Merkuri përballë ju bën shumë kërkues, tani kërkoni më shumë nga vetja dhe nga të tjerët.

Të ngjashme