Kryefjala Logo

Kjo e shtunë paska shumë sekrete sipas Paolo Fox

2 Prill, 2022 | 10:48 am

Dashi-Më në fund vjen pranvera për momente emocionuese.
Ajo që keni mbjellur në të shkuarën do i korrni tani.

Demi-Dyshimeve në dashuri po ju vjen fundi.Puna kërkon kohë për të arritur rezultat.

Binjakët-Mos mendoni më për një histori të shkuar.Merrni shumë vrull për në punë.

Gaforrja-Planetët në këtë sezon zgjojnë dëshirën për të dhuruar shumë dashuri. Rishikoni aktivitetet tuaja dhe mund të përfitoni pak më shumë prej kësaj periudhe.

Luani-Duroni edhe pak që të ketë ndryshime të mëdha në jetën tuaj.
Në punë duhet të prisni deri në fund të muajit përpara se të vini re një ndryshim.

Virgjeresha-Ndiheni vetëm edhe nëse jeni në një lidhje. Në punë përfundoni gjërat e rëndësishme para se të vijë e nesërmja.

Peshorja-Bewarët janë gati për njohje të reja. Planet që fillojnë tani me siguri do të jenë të suksesshme brenda disa muajsh.

Akrepi-Sot ka tensione dhe debate sidomos gjatë pasdites. Në punë mund të ketë disa komplikime .

Shigjetari-Mundohuni të jeni të kuptueshëm me partnerin, kundërshtimi nuk do ta përmirësojë marrëdhënien tuaj. Shtrëngoni pak financat!

Bricjapi-Tregoni kujdes në këtë periudhë sepse një nervozizëm i lehtë mund të prishë marrëdhënien me partnerin.
Në punë do të ketë përmirësim.

Ujori- Shumë fat për dashurinë dhe në horizont duket edhe mundësia e duhur për beqarët. Bëhuni gati për të marrë lajme të mira.

Peshqit- Ndiheni të lumtur edhe nëse nuk keni një partner.
Nëse jeni nënpunës, do të keni mundësinë të ndryshoni ambient.

Të ngjashme