Kryefjala Logo

Kini kujdes!Prilli po ikën shumë shpejt..

8 muaj më parë

Dashi-Bëni kujdes në dashuri, sepse kjo ditë nuk ju sheh veçanërisht të shkujdesur, kështu që disponimi juaj i keq mund të infektojë edhe partnerin tuaj. Në punë nisin projektet e reja.

Demi-Dashuria nuk po shkon ashtu siç do të dëshironit dhe ka një ndjenjë pakënaqësie brenda jush, por jini të durueshëm. Në punë, një lajm i mirë, diçka ka filluar të ecë në drejtimin e duhur.

Binjakët-Një ditë e bukur që ju sheh plot energji dhe me një dëshirë të madhe për të dashuruar. Për sa i përket punës, vazhdoni të punoni shumë sepse rezultatet janë gati për të arritur.

Gaforrja-Pasioni është rikthyer në jetën bashkëshortore dhe kjo do t’i japë marrëdhënies suaj shtytjen që i duhej. Në punë gjërat kanë filluar të bëhen pak më të lehta për tu menaxhuar.

Luani-Pak qetësi rikthehet në jetën bashkëshortore pas disa ditësh grindjesh. Sot në punë do ju shohin paksa të lodhur, por përpiquni të qëndroni.

Peshorja-Dëshironi të bëni plane për të ardhmen në dashuri dhe të mendoni për të jetuar së bashku apo edhe për martesë. Në punë gjithçka shkon në mënyrën më të mirë dhe do arrini t’ia tregoni të gjithëve vlerën tuaj.

Akrepi-Bëni kujdes në dashuri që të mos bini në xhelozi sepse mund të prishë të gjitha gjërat e mira që keni ndërtuar deri tani. Në punë, vazhdoni me angazhimin tuaj të zakonshëm.

Shigjetari-Ka një konfuzion në zemrën tuaj, vëmendje, veçanërisht për zgjedhjen e partnerit. Në punë, është koha për të luajtur mirë.

Bricjapi-Sot nuk është dita më e mirë për dashurinë. Ka kaq shumë konfuzion në zemrën tuaj, por duhet bërë një zgjedhje. Një moment suksesi më në fund arrin në punë.

Ujori-Në dashuri jeni duke pritur për një konfirmim nga partneri juaj, i cili deri më tani nuk ju ka treguar shumë. Jini të durueshëm. Pak pozitivitet dhe dëshira për të bërë rikthehet në punë.

Peshqit-Dashuria është pak e ndrydhur këto ditët e fundit, por duroni sepse gjërat së shpejti do të ndryshojnë. Në punë po përballeni me ndryshime të mëdha me të cilat duhet të mësoheni, por t’i jepni vetes kohë.

Të ngjashme