Kryefjala Logo

Këtë verë e di shenja e horoskopit çfarë pije duhet të pini

1 vit më parë

Stina e verës është idelalja për të kthyer një gotë ose më shumë.
Nga vapa,deti,njerëzit që na shoqërojnë dhe muzika kudo kthejmë kokën e bën dëshirën për të shuar etjen me një pije më të madhe.

Sot ju sugjerojmë se çfarë të pini në bazë të shenjës së horoskopit nëse keni dilema:

Dashi-Konjak,pije që konsumohet në relaks buzë detit ose në ballkonin e dhomës.

Demi-Vodka,e fortë dhe përshtatet me shumë shoqërues.

Binjakët-Xhin, nuk është pije për të gjithë, dhe mund të lërë shije të hidhur tek ata që e provojnë për herë të parë siç ndodh edhe shpesh me ju.

Gaforrja-Rum, kush më mirë se kjo pije alkoolike u jep shijen e veçantë kokteileve? Njësoj si ju që jeni shpirti i çdo feste.

Luani-Whiskey ,e famshme dhe e fortë,nuk e pi dot gjithkush,si ju!

Virgjëresha-Sake (rakia kineze) është një pije e cila cilësohet si e veçantë dhe nuk zgjidhet gjithmonë.

Peshorja-Tekila, e. përbashkëta e tekilës me Peshoret është fakti që të dy shkaktojnë shumë probleme.

Akrepi-Jageirmaster, në dukje e ëmbël por pasojat i ka të rënda, ashtu siç ndodh edhe me ju.

Shigjetari-Absinth, një pije ndryshe nga të tjerat që kërkon guxim dhe kureshtje.

Bricjapi-Amaro,e ëmbël dhe e hidhur dhe i bën të dyja shumë mirë, siç jeni edhe ju.

Ujori-Shampanjë,klasike dhe intriguese, njësoj si personaliteti juaj.

Peshqit-Disarono,një pije ekzotike dhe e butë, ashtu siç jeni edhe ju në jetën tuaj.

Të ngjashme