Kryefjala Logo

Këtë radhë letrat Tarot parashikime për secilën shenjë të horoskopit

23 Gusht, 2022 | 1:13 pm

Dashi-Letra tarot: Njeriu i varur
Sot duhet ta shtyni veten pak për t’u shkëputur nga një model në të cilin e keni lejuar veten të bini.
Jeni shumë rehat me gjërat që e dini se duhen ndryshuar.
Mendja juaj mund të përpiqet t’ju bindë se gjithçka është në rregull por përpiquni të mos bini në vetëkënaqësi.

Demi-Letra Tarot:4 shpata
Ndani një moment të organizoni ditën tuaj.
Kontrolloni dy herë orarin tuaj për çdo mbivendosje dhe lejoni më shumë hapësirë ​​të lëvizshme në rast se takimet zhvillohen më vonë se sa pritej ose ju mbeteni prapa për arsye jashtë dëshirës tuaj.

Binjakët-Letra Tarot:Kulla
Çatitë mund të bien dhe në të vërtetë nuk është faji juaj.
Ju duhet të përfitoni sa më shumë nga çdo situatë me të cilën përballeni. Problemet që dalin janë atje për t’ju ndihmuar të mësoni se çfarë duhet të përmirësohet.

Gaforrja-Letra Tarot:Ylli
Po sheh dritën në fund të tunelit, Gaforre. Sa me fat jeni që lutjet tuaja janë përgjigjur pikërisht në kohën e duhur.

Luani-Letra Tarot:Kalorësi i Pentaklës
Sot mundësitë për të fituar para shfaqen në rrugën tuaj.
Ju keni shumë fat në rrugën tuaj, veçanërisht për të bërë ndryshime financiare dhe përmirësime në statusin tuaj të përgjithshëm shoqëror.

Virgjëresha-Letra Tarot:9 Shkopët
Ka shumë energji krijuese që ju rrethon tani që ju lejon të bëni gjithçka që dëshironi.
Mund të duket paksa e çmendur dhe kaotike për ju kur nuk i keni mbledhur akoma idetë për të zgjedhur 1 për t’u fokusuar.
Ama sapo ta bëni , gjërat do të vendosen ashtu siç ju nevojiten.

Peshorja-Letra Tarot:8 kupat
Dikush me të cilin mund të debatoni për të kontrolluar emocionet e tij mund të jetë e vështirë për t’u parë pasi ju e dini se ata po përpunojnë ndjenja që janë të vështira për t’u shprehur me fjalë.
Roli juaj është të bëhenj shoku që ata kanë nevojë kur është koha për të dëgjuar dhe pa gjykuar.

Akrepi-Letra Tarot:4 Shpatat
Ju keni një mal idesh të shkëlqyera, por magjia do të fillojë pasi të keni finalizuar planet tuaja dhe të përqendroheni në planin kryesor.
Mundohuni të mos bini në zakonin e punës me energji të shpërndarë.

Shigjetari-Letra Tarot:Mbreti i Shpatës
Ju ee filloni ditën duke duke vrapuar.
Do të jeni shumë produktiv.
Jeta juaj po shkon pikërisht ashtu siç dëshironi dhe ju jeni të fokusuar mirë tashmë.

Bricjapi-Letra Tarot:Faqja e Shkopinjve
Një mesazh i vogël po ju vjen me informacione të rëndësishme.
Duhet t’i kushtoni vëmendje detajeve që po lini jashtë.Mund të ketë pjesë që duhet t’i dëgjoni, por po i humbisni për shkak të ndjenjës së shpërqendrimit nga rrethanat tuaja aktuale.

Ujori-Letra Tarot:4 Kupat
Të gjithë duan një person të cilit mund t’i besojnë kur nuk janë të sigurt se si të lundrojnë në kohën ose orarin e tyre.
Ju përdorni dikë për t’ju ndihmuar të kuptoni se çfarë orari dhe struktura do të funksionojë për ju dhe nevojat tuaja.

Peshqit-Letra Tarot:Mbretëresha e Shpatave
Ju keni një botë me përvojë dhe një pjesë e kësaj ju ndihmon të kuptoni atë që duhet të dini.
Zemra juaj po flet me zë të lartë dhe qartë. Besoji instiktit tuaj!

Të ngjashme