Ka diçka që nuk shkon për këto shenja sipas Paolo Fox

9 muaj më parë

Dashi

Falë ndikimit të Hënës, sot do të keni ide të qarta në kokë. Edhe në punë do të përfitoni sepse do të dyfishohet edhe kreativiteti juaj në zgjidhjen e problemeve.

Demi

Nëse ka pasur ndonjë krizë në çift, në këto ditë do të keni kohë për t’u rikuperuar. Në punë rruga është plot me mundësi, por mos u nxitoni për të marrë një vendim.

Binjakët

Edhe sot do ta keni Hënën në kundërshtim pasi dita mund t’ju lodhë shumë. Në punë do të jeni shumë më mirë se ditët e tjera.

Gaforrja

Kjo është një ditë e mirë, me ndjesi dhe emocione të reja, shfrytëzojeni sa më shumë. Pavarësisht ndjenjës së mirë, bëni kujdes të mos rrezikoni një kërkesë në punë.

Luani

 Nga sot dhe nesër do të keni një Hënë të favorshme dhe do të jeni në gjendje të rikuperoni disa cështje që i keni lënë pas. Në punë do jetë një ditë më pak e turbullt se ditët e kaluara.

Virgjëresha

 Hëna nuk është aspak e favorshme në këtë periudhë, ndaj kushtojini vëmendje tensioneve në çift. Ata që kanë qenë të fokusuar në punë, do të shohin ngadalë që do të rrethoheni sërish nga gjërat e mira.

Peshorja

Nëse keni pasur debate në cift, situata do të përmirësoni por përpiquni të mbani larg historitë e vjetra. Në punë, përfitoni nga kjo kohë për të bërë gjëra të reja ose për të eksperimentuar me qasje të tjera.

Akrepi

Fundi i këtij muaji duket emocionues për ju, sidomos nëse po prisni një takim të ri. Ata që merren me punë krijuese, mund të kenë dicka shtesë.

Shigjetari

Kjo është një situatë e favorshme për juve sepse Hëna është në shenjën tuaj. Edhe në punë bëhuni gati që të vijnë lajme të mira.

Bricjapi

Sot tregohuni të qartë me partnerin, është koha e duhur për t’i dhënë fund mosmarrëveshjeve. Edhe një detyrë pune e lindur së fundmi mund të jetë e duhura për ju.

Ujori

Sot është dita për të folur për ndjenjat, por bëni kujdes nga persona që i përkasin shenjës së Akrepit dhe Demit.

Peshqit

Ndikimi i Hënës mund të krijojë shqetësime të ndryshme në orët e ardhshme. Mundohuni të shmangni konfliktet në punë, shtyni zgjedhjet tuaja për më vonë.

Të ngjashme