Kryefjala Logo

Javë e re,parashikime të reja nga astrologu Paolo Fox

13 Qershor, 2022 | 1:33 pm

Dashi-Dita e sotme fillon me një energji të bukur në dashuri. Për sa i përket punës jemi në një situatë qetësi por që në javën e ardhshme ujërat do të fillojnë të lëvizin pak.

Demi-Kushtojini vëmendje tendosjes së dashurisë që do të ndihet sot. Në punë jeni një pikë referimi për të tjerët ndaj vazhdoni kështu.

Binjakët-Dashuria nuk po ju jep emocione të mëdha në këtë periudhë dhe duhet t’i kushtoni vëmendje ndjenjave që keni apo nuk keni më për dikë. Ju keni krijuar shumë stres në punë.

Gaforrja-Sot ka të bëjë me emocionet për të ndarë me të dashurin tuaj. Në punë gjithçka është e qëndrueshme dhe nuk ka pengesa për të kapërcyer në ngjitjen tuaj.

Luani-Qielli i sotëm flet për emocione të bukura, shijojini të gjitha. Në punë bëni kujdes që të mos shembet për shkak të stresit të mbledhur nga puna e tepërt.

Virgjëresha-Nuk është një periudhë për të gjetur dashuri të madhe, por një takim të ri, sigurisht që do ta bëni. Ka tension në punën tuaj.

Peshorja-Në dashuri ka disa dyshime mes dy personave, por duhet të merret një vendim. Në punë nga fundi i muajit do ketë mundësi të mira.

Akrepi-Në orët e pasdites kushtojini vëmendje marrëdhënies me partnerin sepse mund të ketë debate. Në punë, mundësitë për rritje personale po rriten gjithnjë e më shumë.

Shigjetari-Marrëdhëniet që keni nuk janë të mjaftueshme, por jeni gjithmonë në kërkim të një emocioni të ri. Në punë ka të reja, sidomos për të vetëpunësuarit.

Bricjapi-Ju jeni duke përjetuar një periudhë kaosi total. Edhe në punë situata është komplekse, por duhet gjetur një zgjidhje patjetër.

Ujori-Nëse jeni pak i trishtuar sot, strehohu te ndonjë libër interesant për t’u rikthyer në forcë. Në punë vjen një rikuperim i mirë.

Peshqit-Kujdes në dashuri sepse jeni në një situatë të paqartë që do të duhet të sqarohet. Kënaqësia është pothuajse afër në punë.

Të ngjashme