Kryefjala Logo

Javë e re , parashikim i ri nga Paolo Fox

2 vite më parë

Dashi-Në dashuri do kërkoni të merrni më shumë përgjegjësi.Ku i dihet,mund të vijnë dashuri të reja.Ndërkohë përfundoni projektet që keni nisur në punë.

Demi-Në dashuri duket moment i përshtatshëm për të marrë iniciativa.Merrni kohën që ju duhet në punë sepse duke nxituar nuk do dilni akund.

Binjakët-Dashuria kërkon energji pozitive dhe do shijoni momente romantike.Në punë ju duket sikur nuk po shpërbleheni por gjithçka në kohën e vet.

Gaforrja-Gjithçka keni ëndërruar për dashurinë më në fund do t’ju realizohet.Në punë mbështetuni vetëm tek vetja.

Luani-Dashuria ka momente të vështira ndaj merri i gjërat me qetësi.Edhe puna nuk është në ditët e saj më të mira ndaj këshillojuni me një profesionist.

Virgjëresha -Shijoni momentin në dashuri pa bërë plane afatgjata.Kjo gjë po ju huton edhe nga puna dhe nuk ta lejoni.

Peshorja-Dashuria do vëmëndje por vetëm aty ku ja vlen të investoni.Puna ka probleme por janë aq të vogla sa nuk ia vlen të stresoheni.

Akrepi-Periudhë e vështirë në dashuri,mos prisni ndonjë mrekulli.Por të paktën do të shpërbleheni në punë me vlerë monetare

Shigjetari-Dëshira juaj më e madhe në dashuri më në fund do të plotësohet.Merruni me gjëra të reja në punë.

Bricjapi-Keni fat në dashuri ndaj përfitoni për ti kërkuar diçka që keni dashur prej kohësh.Puna kërkon pozitivitet.

Ujori-Evitoni debatet sepse në fund jeni ju ato që do lêndoheni.Nga puna e tepruar që keni bërë do merrni më në fund meritat.

Peshqit-Dashuria ju surprizon me lajme që do t’ju habisin.Nëse në punë keni vështirësi,kini besim tek kolegët sepse mund t’ju ndihmojnë pa interes.

Të ngjashme