Kryefjala Logo

Javë e re, parashikim i ri nga astrologu Paolo Fox

16 Maj, 2022 | 12:56 pm

Dashi-Një pasion do të rindizet mes jush dhe partnerit.Puna e vështirë që keni bërë në të shkuarën do t’ju sigurojë të ardhmen.

Demi-Dashuria nuk të jep atë që kërkon këto kohë.
Merrni një pushim prej saj dhe kthehu punës që e ke lënë shumë pas dore .

Binjakët-Fokusohuni me njerëzit e rinj që po njihni për të përjetuar emocione të reja.
Ambicia juaj në punë ju bën të shihni vetëm rezultate pozitive.

Gaforrja-Një episod i papritur do të ndryshojë planet tuaja në dashuri.
Puna ka ndryshime dhe ju këshillojmë të mësoheni me to dhe jo ti kundërshtoni.

Luani-Nuk jeni as në qiell e as në tokë me lidhjen tuaj dhe partneri e ka kuptuar.
Ju doni vetëm punën këtë periudhë nuk e mendoni dashurinë fare .

Virgjëresha-Kërkoni një shkëputje nga dashuria ose kërkoni një partner të ri.
Mos i nxirrni inatet e lidhjes që keni në punë se po i prishni punë vetes dhe kolegëve.

Peshorja-Nëse keni kohë në një lidhje bëni një surprizë për partnerin se po ju ikën nga duart p e kuptuar.
Puna ka debate të vogla por asgjë serioze.

Akrepi-Insistimi juaj më në fund po shpërblehet në dashuri me personin që ndiqnit për kaq kohë.
Tani hidhini një sy dhe punës se në dashuri ia dolët.

Shigjetari-Super mirëkuptim sot me partnerin dhe po të dini të silleni do zgjasë.Puna do përkushtim sepse mund ta humbasësh.

Bricjapi-Në dashuri fiton kush është më i zgjuar ndaj bëni si gjithmonë planet tuaja.Në punë jeni një hap para fal intuitës që nuk ju mungon kurrë.

Ujor-Mendoni gjithçka përveç dashurisë,lërini streset por shijoni periudhën që mund të jetë fillimi i një jete të re.

Peshqit-Mos u strukni nga dashuria por dilni në mes të skenës dhe shijoni lidhjen.Në punë keni shumë plane po asgjë konkrete.

Të ngjashme