Kryefjala Logo

Java e re nis me parashikimet e astrologut italian Paolo Fox

30 Maj, 2022 | 1:17 pm

Dashi-Nëse prej kohësh jeni çift do kërkoni ta zyrtarizoni.Po kërkon me ngulm të bëhesh pjesë e projekteve të reja në punë dhe do t’ja dalësh.

Demi-Nëse po kërkoni dashurinë,përreth jush ndodhet dikush që do t’ju pëlqejë.Në punë keni lodhje ndaj ndaheni punën.

Binjakët-Sot mund të rregulloni me partnerin gjithë zënkat e ditëve të shkuara.Në punë kanë më shumë fat profesionistët e lirë.

Gaforrja-Kur ju pëlqen shumë ai personi,pse stepesh?Ndiq dëshirat e tua dhe tregoja se e pëlqen.Në punë kujdes fjalët që thua me shefin.

Luani-Jeni konfuz në dashuri dhe shpesh mendoni se është më mirë të jesh beqarë në verë.Puna ju sjell pak stres dhe lodhje.

Virgjëresha-Përpiquni t’i jepni forca marrëdhënies duke organizuar diçka të këndshme me partnerin.
Në punë vlerësoni me kujdes çdo propozim që do t’ju vijë.

Peshorja-Në dashuri doni të ndizni edhe njëherë pasionin e një kohe me partnerin.
Nëse jeni beqarë hidhni pak sytë rrotull jush se është dikush që ju shikon prej kohësh.

Akrepi-Favorizohen takimet dhe njohjet e reja, por nëse keni një person në zemrën tuaj, mos rrezikoni ta humbisni.Në punë të ka kapur rutina.

Shigjetari-Surpriza të këndshme në dashuri nëse dini të prisni.Në punë do ju hapet më në fund drita jeshile.

Bricjapi-Nëse jeni në çift prej disa kohësh, do të keni një dëshirë të madhe për të shpëtuar nga rutina e lidhjes. Në punë jeni të qetë,më në fund.

Ujori-Nëse po flisni me dikë këto kohë,atëherë bëni mirë ta vazhdoni.Në punë do gjeni zgjidhje të reja për problemet.

Peshqit-Nëse doni të filloni një lidhje të re ose nëse doni të njihni një person të këndshëm,do t’ja dilni se keni yjet në krah.
Puna nga ana tjetër nuk duket mirë ndaj hapni sytë.

Të ngjashme