Kryefjala Logo

Java e re fillon me parashikimet e astrologut Paolo Fox

4 Korrik, 2022 | 3:12 pm

Dashi-Kjo e hënë nis me disa vështirësi të cilat megjithatë do të mund t’i përballoni më mirë. Në punë, mos lejoni që të t’i vendosin këmbët në kokë.

Demi-Ndonjëherë e keni të vështirë të kuptoni partnerin tuaj, por zgjidhja e vetme është dialogu. Në punë, gjithçka shkon mirë, ndaj vazhdoni kështu.

Binjakët-Kjo ditë do ta vërë në provë dashurinë tuaj. Mundohuni t’i besoni më shumë partnerit tuaj. Për sa i përket punës, merrni një ditë pushimi.

Gaforrja-Bëni paqe me të kaluarën, kjo është mënyra e vetme për të shijuar më mirë të tashmen. Për sa i përket sferës profesionale, ndiqni instinktet tuaja dhe jo atë që ju këshillojnë të tjerët.

Luani-Ju keni një karakter të fortë dhe vendimtar, por ndonjëherë edhe ju shqetësoheni. Mundohuni të jetoni me më pak shqetësime dhe përkushtojuni punës tuaj me pasion.

Virgjëresha-Sot ju presin shumë surpriza. Lëreni veten të udhëhiqet nga fati. Në punë keni favorin e yjeve.

Peshorja-Mos humbni kohë duke ndjekur ata që nuk ju duan, përkundrazi kushtojuni pasioneve tuaja. Në punë ndiqni udhëzimet e shefave sepse mund t’ju bëjnë të bëni një hap të madh në cilësi.

Akrepi-Më në fund keni gjetur qetësinë në dashuri edhe nëse jeni gjithmonë shumë të zënë nga pikëpamja e punës. Shijo momentin.

Shigjetari-Vera e këtij viti nuk është ashtu siç e kishit imagjinuar dhe ju shqetëson pak. Megjithatë, gjërat mund të ndryshojnë si në dashuri ashtu edhe në punë.

Bricjapi-Jeni në një krizë në dashuri, por duhet të bëni një zgjedhje sa më shpejt të jetë e mundur. Në punë, ndiqni instinktet tuaja.

Ujori-Ju jeni plot me gjëra për të bërë dhe nuk keni vendosur ende nëse jeni të kënaqur me të apo jo. Në punë vazhdoni në këtë linjë sepse do ju çojë larg.

Peshqit-Dashuria po lulëzon ndaj mos prishni gjithçka vetëm për disa nga pasiguritë tuaja. Në punë, së shpejti do të vijnë shpërblime të mëdha.

Të ngjashme