Kryefjala Logo

Java e parë e gushtit nuk ka mbaruar ende dhe ne zbulojmë rrjedhën e saj me Paolo Fox

3 Gusht, 2023 | 10:21 am

Dashi-Mos u ndal tani, ky qiell është shumë i rëndësishëm dhe sjell lajme të mira. Nëse ka pasur probleme në punë, do të vijnë përmirësime. Beqarët duhet të lëvizin sepse gushti sjell emocione të mëdha.

Demi-Duhet të ndihmoni që jeta juaj të ndryshojë dhe ndoshta edhe mendimet tuaja. Të lindurit në shenjën e Demit duhet të punojnë tani për të arritur më shumë në vjeshtë. Vëmendje në dashuri.

Binjakët-Me këtë qiell çdo gjë mund të ndodhë dhe ju pëlqejnë surprizat. Afërdita do t’ju japë atë që dëshironi, veçanërisht nëse keni disa kohë vetëm. Në punë ka dyshime.

Gaforrja-Ka paqartësi dhe më të rinjtë e shenjës e dinë se duhet të ndryshojnë diçka në jetën e tyre. Në familje ka disa çështje për të zgjidhur. Vëmendje në punë.

Luani-Forca është gjithashtu me ju pasi dielli është aktiv dhe Venusi i shkëlqyer kështu që ju jeni në qendër të vëmendjes. E vetmja gjë që mund t’ju mungojë në këtë periudhë është pak më shumë privatësi. Jupiteri sjell një pauzë për reflektim në vendin e punës.

Virgjëresha-Ditët në vijim sjellin kushte të mira. Dashuria zgjohet nëse dëshironi dhe favorizohet me shenja si demi apo akrepi. Në tetor do të bëni zgjedhje të rëndësishme, sidomos nga pikëpamja sentimentale.

Peshorja-Përpiquni të rikuperoni tonin fizik, e keni sforcuar shumë veten ditët e fundit. Peshoret mund të kenë fat edhe jashtë vendit ose në qytete të tjera gjatë kësaj kohe. Udhëtimi është i favorizuar. Në dashuri gjërat shkojnë pak më mirë por nëse ka pasur një ndarje duhet të shkoni më tej.

Akrepi-Jupiteri është nervoz, Venusi është i shqetësuar. Në këtë periudhë ka dyshime në dashuri dhe gjithashtu shumë paqartësi por mos i ekzagjeroni emocionet tuaja. Mundohuni ta kuptoni më mirë njëri-tjetrin. Jeni bërë pak të pakënaqur kohët e fundit.

Shigjetari-Mbaje punen nen kontroll sepse vetem pas veres do flasim per lajme. Saturni është pak disonant dhe sjell disa goditje të vogla. Afërdita është e favorshme dhe mund të sjellë një konsolidim të këndshëm në çiftet e sapolindur.

Bricjapi-Është një periudhë kontaktesh, telefonatash, takimesh. Bricjapi po punon shumë tani, por do të ketë intuitë dhe kënaqësi të mira. Ju nuk jeni duke kërkuar për dashuri këto ditë, por jeni mirë me të.

Ujori-Ka konfuzion në ajër, tension dhe shtyrje të vazhdueshme projektesh. Yjet janë premtues dhe do të keni mundësi të mira. Dashuria rrezikohet vetëm nëse në çift ka konkurrencë.

Peshqit-Në katër ditët e ardhshme është mirë të shmangni konfliktet dhe në dy javët e para të gushtit mos merrni asgjë si të mirëqenë. Jeni të shqetësuar për një projekt apo një fillim të ri, kështu që koka juaj endet në re. Duhet pak më shumë konkretitet.

Të ngjashme