Kryefjala Logo

Idetë që ju japin yjet për vendet ku mund të shkosh me njeriun e zemrës

5 Maj, 2022 | 11:58 am

Dashi-Ngjitje në mal
Demi-Një ditë të tërë në SPA

Binjakët-Blini bileta për një koncert jashtë shtetit
Gaforrja-Vizitoni panaire dhe muze

Luani-Mbrëmje gala dhe veshje lluksoze
Virgjëresha-Krijoni një ambient romantik në shtëpi dhe gatuani bashkë.

Peshorja-Vizitoni një qytet historik dhe bëni shumë foto
Akrepi-Shkoni në një plazh të virgjër

Shigjetari-Mund të shkoni në një kopsht zoologjik
Bricjapi-Restorant me 5 yje dhe shumë klas

Ujori-Pronotoni një dhomë në mal
Peshqit -Ju zgjidhni gjithmonë detin

Të ngjashme