Kryefjala Logo

Horoskopi i të premtes me të besuarin tuaj,Paolo Fox

4 muaj më parë

Dashi-Këto ditë ka shumë projekte në mendjen tuaj. Zgjidhni më të mirën dhe mos u ngatërroni. Një dyshim i vogël do të ketë të bëjë me bashkëpunimet. Ndjenjat janë ende të forta, por ekziston rreziku në nëntor, me Venusin përballë, të shtohen kritikat dhe të jenë intolerante.

Demi-Jupiteri në shenjën tuaj ju ndihmon të kapërceni edhe një periudhë jo aq të lehtë sa kjo. Ndiheni të lodhur dhe të rraskapitur. Nga pikëpamja emocionale, e punës dhe e dashurisë është një periudhë tensionesh të forta.

Binjakët-Mërzia është një këshilltar i keq, ndaj punoni në projekte të reja. Dashuria është në shënjestër të një Venusi të vështirë. Vëmendje ndaj marrëdhënieve me Virgjëreshën dhe Peshqit. Kur jeni të dashuruar, nuk ka asgjë për t’i thënë njëri-tjetrit, ndjenja ulet.

Gaforrja-Ju jeni të lodhur, por yjet janë të shkëlqyer, kështu që ky stres nuk është i pafrytshëm. Kujdes nga disa diskutime, por gjithsesi ecni përpara sa më mirë që mundeni. Puna po shkon shkëlqyeshëm. Qiell i rëndësishëm për ata që duan të përfundojnë një projekt dashurie.

Luani-Keni një dëshirë të madhe për hakmarrje. Vetëm kushtojini vëmendje çështjeve ligjore dhe parave, veçanërisht atyre që kanë një biznes.

Virgjëresha-Për ju nuk është problem kryerja e shumë gjërave në të njëjtën kohë, është turp që ka një fragmentim detyrash. Duhet të rregullojmë disa gjëra. E kundërta është faji i Saturnit. Në dashuri, nëse një histori nuk funksionon, do të jeni ju ai që do të thoni ndal.

Peshorja-Ekziston mundësia e një mosmarrëveshjeje të vogël. Ndjenjat janë normale, por pas javës së parë të nëntorit, Afërdita do të prekë shenjën, ndaj merrni kohën tuaj në dashuri.

Akrepi-Ndoshta nuk e keni vënë veten plotësisht atje, kjo është arsyeja pse nuk jeni plotësisht të lumtur. Me Jupiterin përballë ka pasiguri në punë, por ne duhet të shkojmë më tej. Të dielën do të ketë lodhje.

Shigjetari-Projektet afatgjata janë të rëndësishme. Ju jeni një forcë lëvizëse për ata që ju rrethojnë dhe duhet të vazhdoni ta bëni këtë. Dashuria ngadalësohet, por rimëkëmbet nga nëntori.

Bricjapi-Për ju detyra është gjithmonë përpara kënaqësisë. Ky është një qiell i vlefshëm për të bërë zgjedhje të rëndësishme. Mos i dëgjoni shumë të tjerët.

Ujori-Ju keni një dëshirë të madhe për të gjetur qetësi të brendshme në këtë periudhë kaotike. Ndihesh pak i humbur. Nëntori është një muaj intrigues për marrëdhëniet.

Peshqit-Shpresoj që të ketë pasur më shumë konfirmim për punën me këtë qiell të madh. Ka konsensus më të madh dhe nëse kujdeseni për një person, ju ngecni. Dyshimet e dashurisë do të zgjidhen pas javës së parë të nëntorit.

Të ngjashme