Horoskopi i së dielës me astrologun Paolo Fox

3 muaj më parë

Dashi-Bëhuni të kujdesshëm në dashuri sepse sot mund të ketë disa probleme komunikimi me partnerin.
Mund të keni dëshirë për të ndryshuar në punë.

Demi-Në dashuri keni nevojë për më shumë garanci nga partneri.
Në punë ndiheni të fortë dhe me stabilitet gjë që ju bën të ndiheni mirë.

Binjakët-Qielli i sotëm është ideal për ndjenja dhe beqarët mund të kenë takime të reja.
Në punë koha nuk është e keqe por duhet të keni mendjen te paratë.

Gaforrja-Kohët e fundit keni vendosur të rrethoheni vetëm me njerëz që ju bëjnë të ndiheni mirë dhe të largoni të tjerët nga jeta juaj.
Oferta interesante vijnë në punë.

Luani-Do të duhet të prisni muajin tjetër për një rikuperim në dashuri dhe në punë vazhdoni të realizoni projektet tuaja.

Virgjëresha-Yjet ndihmojnë çiftet jetëgjatë të rilidhen dhe të përjetojnë emocione.
Në punë do të filloni një projekt të rëndësishëm.

Peshorja-Në dashuri mund të ketë probleme të vogla për t’u përballur, por asgjë me zarar.
Në punë duhet të prisni lajme të mira.

Akrepi-Yjet i ndihmojnë beqarët të bëjnë takime të reja.
Në punë mund të ketë ndryshime, prisni propozime të reja deri në fund të muajit.

Shigjetari-Yjet kërkojnë të tregohen të kujdesshëm sidomos nëse tashmë ka probleme në dashuri.
Në punë do ketë ndryshime në role.

Bricjapi-Qielli flet për emocione të forta ndaj lëre veten të dashurohesh.
Në punë jeni shumë të zënë dhe së shpejti do të vijnë ndryshime me të cilat duhet të përshtateni.

Ujori-Duhet t’i kushtoni vëmendje polemikave të dashurisë dhe ndoshta edhe disa transferimeve të papritura në punë.

Peshqit-Me fundin e muajit dashuria kthehet në shkëlqimin e vet.
Në punë gjërat po fillojnë të lëvizin, vazhdo me hap të shpejtë.

Të ngjashme