Kryefjala Logo

Horoskopi i Poalo Fox sot nuk është për zemrat e dobta

22 Nëntor, 2022 | 10:47 am

Dashi-Sot dashuria më në fund mund të rifitojë lartësinë dhe të japë shumë emocione.
Në punë bëni kujdes që të zgjidhni mirë marrëveshjet dhe detajet e bashkëpunimeve të reja.

Demi-Qielli i sotëm është shumë interesant për beqarët e shenjës dhe sjell mundësi të mira takimi.
Në punë mundësi të mira për ata që duan të kenë diçka më shumë.

Binjakët-Në këtë ditë do të ketë rrezik të ngrini pak zërin, bëni kujdes.
Në punë është më mirë të bëni kujdes që të mos provokoni shumë kolegët.

Gaforrja-Në dashuri ka pak nervozizëm prandaj vëmendje maksimale me partnerin.
Në punë prisni propozime të reja.

Luani-Sot keni humor të lëjundur, kujdes mos u nervozoni shumë vetëm se ju mungon partneri.
Në punë ka pak nervozizëm por transformoje atë në energji për të bërë më mirë.

Virgjëresha-Yjet e sotëm flasin për mundësi të mira për beqarët e shenjës.
Në punë ka nevojë për më shumë vëmendje ndaj detajeve.

Peshorja-Yjet e sotëm favorizojnë beqarët që do të mund të ndiejnë sërish rrahjen e zemrës së tyre.
Në punë prisni disa telefonata interesante.

Akrepi-Sot mund të jeni paksa shumë helmues ndaj partnerit.
Në punë është më mirë të kontrolloni me kujdes kontratat përpara se të nënshkruani.

Shigjetari-Qielli i sotëm flet për dëshirën për të dashuruar, për ta kënaqur..atë!
Në punë flisni qartë dhe ndani nevojat tuaja me shefat tuaj.

Bricjapi-Në dashuri ka pak tension por duhet pak më shumë durim.
Në punë bëni kujdes që të mos shpenzoni shumë sepse të ardhurat kanë qenë të pakta kohët e fundit.

Ujori-Në dashuri mund të filloni të dëshironi diçka më shumë nga partneri juaj dhe tashmë të imagjinoni një të ardhme së bashku.
Ka një lajm të mirë në punë.

Peshqit-Nëse është dikush që ju pëlqen, hidhuni pa frikë.
Në punë ka tension por për rreth dhjetë ditë situata do të zhbllokohet në favorin tuaj.

Të ngjashme