Kryefjala Logo

Horoskopi i Paolo Fox sot 5 janar 2024:Çfarë dite na pret?

5 Janar, 2024 | 9:28 am

Dashi-Edhe sot ky qiell flet për sukses për ju. Do të jetë një fundjavë shumë interesante: në çorapin Befana për ju nuk do të ketë qymyr, por diçka shumë të ëmbël dhe të aftë për të ngjallur ndjesi të mrekullueshme tek ju.

Demi-Kjo fundjavë ka një fillim të vështirë, në fund të fundit, i gjithë dhjetori ka qenë i vështirë për ju. Rishikimi i disa strategjive është i nevojshëm. Sot pritet një ditë e lodhshme, tensionet në dashuri duhet të mbahen nën kontroll.

Binjakët-Nuk jeni në një moment veçanërisht paqësor, por shmangni shumë konflikte. Zhvilloni një projekt të mirë tani dhe kushtojini vëmendje marrëdhënieve të dashurisë që duhet të mbrohen në këtë moment.

Gaforrja-Komplekse të vogla në dashuri edhe sepse jeni shumë kërkues nga ky këndvështrim, por në këtë moment edhe ata përreth jush ndjejnë se kanë nevojë për garanci më të mëdha. Përkushtojuni një planifikimi të ri profesional në funksion të muajve të ardhshëm.

Luani-Fitorja e një sfide është e rëndësishme, por muajt e parë të 2024-ës janë më pak emocionues se pjesa e dytë e vitit. Mos e humbni zemrën, pasi nuk e bëni kurrë, dhe tani përqendrohuni te dashuria.

Virgjëresha-Ka shumë përpjekje këto ditë, edhe sepse kohët e fundit keni vendosur që ata që e bëjnë vetë vlejnë tre. Në dashuri ky qiell thotë se zemrat e vetmuara duhet të hapen pak më shumë dhe sheh rezervë në marrëdhëniet e gjata.

Peshorja-Ekziston një dëshirë për hakmarrje në ajër, shumë prej jush me siguri po merren me situata të veçanta në shtëpi dhe e kuptoni se kanë marrë pak mbrapa në krahasim me atë që kanë bërë së fundmi. Keni punuar shumë për të zgjidhur problemet e njerëzve të tjerë, por duhet të menaxhoni më mirë emocionet tuaja.

Akrepi-Je ndër më me fat të zodiakut për momentin, fundjava do jetë shumë e bukur. Në këtë moment ju duhet një konfirmim pune dhe për të parë disa situata nga një këndvështrim tjetër.

Shigjetari-Kur ka hijeshi, hapen shumë dyer. Në këtë moment ju lini lehtësisht përshtypje, disa zhgënjime në punë duhet të kapërcehen sepse në horizont ka rrugë të reja interesante për të ndjekur.

Bricjapi-Për ata që duan të bëjnë gjëra, për ata që punojnë vetë, për ata që kanë nisur projekte të reja, rezultatet do të vijnë, edhe sepse nuk kurseni kurrë veten. Momente lodhjeje, është e drejtë të jesh ambicioz por mos e teproj.

Ujori-Për momentin ka shumë konfuzion, një situatë çrregullimi sidomos në punë. Mbani në mend se ndonjëherë është më mirë të bëni pak, por të bëni mirë. Një ditë pak e lodhshme sot, por ne do të shërohemi nesër.

Peshqit-Ju doni prova të prekshme të dashurisë. Ky qiell ju vë në provë, ndaj jini jashtëzakonisht të kujdesshëm. Ditët e para të janarit karakterizohen nga lodhje e madhe fizike, por në punë është një kohë e mirë për të menaxhuar projektet.

Të ngjashme