Kryefjala Logo

Horoskopi i Paolo Fox sot 26 shtator 2023: Parashikimet shenjë pas shenje

2 muaj më parë

Dashi-Këtë të martë yjet ndriçojnë sferën sentimentale, kështu që drita jeshile për daljet, takimet dhe emocionet e reja. Për sa i përket punës, angazhimi i kërkuar është i lartë. Pritet një javë shumë e vështirë nga pikëpamja e punës.

Demi-Duhet të jeni shumë të kujdesshëm sot në dashuri sepse yjet janë pak djallëzorë. Kujdes mos ia ngrini zërin partnerit dhe në punë ka ardhur koha për lajme, ndryshime madje edhe kolegë të rinj.

Binjakët-Kjo është një ditë e diskutueshme kështu që në dashuri mund të debatoni me partnerin tuaj. Në punë dëshironi të filloni rrugë të reja dhe këto ndryshime do ju bëjnë të rriteni nga të gjitha këndvështrimet.

Gaforrja-Ka pak agjitacion në ajër, por përpiquni ta mbani larg. Gjeni pak qetësi në dashuri dhe gjithashtu intimitet me partnerin tuaj. Në punë do ju duhet të punoni shumë dhe të ngrini zërin nëse është e nevojshme.

Luani-Kjo është një ditë e mrekullueshme për dashurinë, prandaj shfrytëzojeni sa më shumë. Në punë është koha për të marrë një pushim dhe për të shkëputur prizën. Ndonjëherë, është e nevojshme të bësh më pak.

Virgjëresha-Dita e sotme ka të bëjë me diskutime dashurie ku do të jetë e nevojshme të sqaroni disa gjëra që nuk po funksionojnë. Në punë duhet ta mbani lart entuziazmin dhe të vazhdoni të punoni shumë.

Peshorja-Në dashuri nëse jeni beqar, filloni të shikoni përreth sepse do të ketë shumë mundësi për të gjetur shpirtin tuaj binjak. Për sa i përket punës, ka disa pengesa.

Akrepi-Dita e sotme duhet shfrytëzuar në maksimum, veçanërisht nëse jeni beqarë, ndaj mos u mbyllni në shtëpi. Ka shumë mendime në punë, por përpiquni të shikoni përtej.

Shigjetari-Ju keni hënën dhe Venusin në favorin tuaj ndaj është koha e duhur për dashuri. Një rikuperim i mirë vjen në punë dhe gjithashtu ato kënaqësi që keni pritur prej kohësh.

Bricjapi-Ka diçka që nuk shkon në marrëdhënien tuaj, sikur nuk po ngrihet dhe nuk ka gjithë këtë mirëkuptim me partnerin. Mundohuni të kuptoni se cili është problemi dhe në punë, edhe nëse rutina ju mërzit, së shpejti do të vijnë lajme të mira.

Ujori-Përpiquni të mos i shtyni diskutimet me partnerin, sepse tani është koha e duhur për të sqaruar se çfarë nuk shkon në dashuri. Kënaqësia dhe mundësitë vijnë në punë.

Peshqit-Sot është një ditë shumë e bukur nga pikëpamja sentimentale, mos e humbisni kot. Është më mirë të mbani larg stresin në punë. Ka shumë gjëra për të bërë, por merrini ato më lehtë.

Të ngjashme