Kryefjala Logo

Horoskopi i Paolo Fox sot 10 tetor 2023, parashikimet shenjë për shenjë

10 Tetor, 2023 | 10:12 am

Dashi-Ky kalim i kundërt i Mërkurit sjell shumë lodhje në jetën tuaj. Angazhimet janë të shumta si dhe agjitacioni. Ju keni një dëshirë të madhe për t’u rikthyer në lojë, por duhet të keni parasysh edhe gjendjen e trupit tuaj. Më mirë të mos e teproni.

Demi-Me Jupiterin në shenjën tuaj ju bëheni sërish protagonistë të jetës tuaj. Megjithatë, ka gjithmonë anën negative pasi suksesi sjell me vete edhe përgjegjësi dhe mendime shtesë. Mundohuni të menaxhoni stresin sa më mirë që mundeni.

Binjakët-Në këtë ditë do të ndiheni të lodhur dhe gjithashtu mjaft nervoz, ndaj bëni kujdes të merrni gjithçka me qetësi, madje edhe çdo deklaratë nga partneri juaj. Në punë, angazhimet mund të bëhen të rënda dhe nga pikëpamja sentimentale kjo është një periudhë prove.

Gaforrja-Qielli i sotëm është shumë interesant. Kushdo që ka filluar një punë të re fillon të shohë rezultate dhe emocionet e bukura mbërrijnë gjithashtu në dashuri me Venusin duke filluar një tranzit të këndshëm.

Luani-gjithmonë ju pëlqen të vini bast me veten dhe ta provoni veten, edhe vetëm për të provuar vlerën tuaj. Megjithatë, kjo është një periudhë disi e tensionuar, veçanërisht për shkak të disa projekteve për të vazhduar. Jupiteri kritik sjell pak nervozizëm. Jepini më shumë hapësirë ​​dashurisë.

Virgjëresha-Këta yje janë të bukur për ata që duhet të lidhin një marrëveshje. Tani keni sërish një kapacitet të mirë për veprim dhe duhet të shfrytëzoni sa më shumë këtë qiell të favorshëm.

Peshorja-Një fazë rikuperimi do të vijë pas 12 tetorit dhe, pavarësisht nga bezdisjet e shkaktuara nga Marsi, gjithçka që bëni tani do të jetë një referencë për të ardhmen. Është koha e duhur për të verifikuar një dashuri dhe për të kapërcyer një krizë të mundshme.

Akrepk-Periudha më e mirë për ndjenjat po vjen dhe ka ardhur koha!. Ata që duhet të bëjnë zgjedhje drastike nuk do të kenë frikë të thonë atë që mendojnë dhe madje të largojnë disa njerëz nga jeta e tyre.

Shigjetari-ky qiell ju shqetëson pak, por duhet të përpiqeni të rikuperoni pak qetësi. Mundohuni të qëndroni larg debateve sot dhe nesër dhe në dashuri shmangni shumë fjalë.

Bricjapi-Nëse ka dikë që ju pëlqen, dilni përpara sepse kjo është dita e duhur. Jupiteri dhe Saturni janë në favor dhe ju lejojnë të kapërceni, me një qartësi të caktuar, probleme që duken në dukje të pakapërcyeshme. Ai rikuperohet edhe në nivel fizik.

Ujori-Kjo mbetet një periudhë shumë konfuze ndaj përpiquni të mos përfshiheni në situata të komplikuara. Në dashuri ka disa probleme dhe në punë ka vonesa.

Peshqit-kjo ditë kërkon pak më shumë vëmendje. Ka pak trazira në punë, por kushdo që ka bërë një kërkesë, së shpejti do të marrë një përgjigje. Në dashuri, tetori do të jetë një muaj i vështirë vetëm për çiftet që kanë pasur probleme së fundmi. Vëmendje ndaj marrëdhënieve me Binjakët dhe Shigjetarin.

Të ngjashme