Horoskopi i Paolo Fox shkrun acarin në këto ditë të ftohta

7 muaj më parë

Dashi

Bëni mirë të shihni të ardhmen me optimizëm për romancën tuaj të dashurisë. Ndërsa në punë, përpiquni të bëni atë që besoni vërtet. Nuk do ketë zgjidhje, të paktën para muajit maj, për problemet ligjore dhe financiare.

Demi

Hëna nuk është në shenjën tuaj, ndaj përpiquni të mos detyroni partnerin për të bërë disa gjëra që ju i doni sepse do të nxisni konflikte. Në punë ka disa vonesa të vogla, por nga data 31 gjithçka do të ndryshojë.

Binjakët

 Në dashuri mund të përjetoni momente vërtet të rëndësishme. Në punë ndihuni pak të lodhur, por përpiquni t’i kushtoni vëmendje cështjeve që lidhen me gjobat dhe telashet.

Gaforrja

Nuk jeni shumë të qetë në dashuri, ndaj përpiquni të sqaroheni. Në punë, tashmë gjithçka që ju propozohet është pozitive sepse lidhet me të ardhmen.

Luani

Në historinë tuaj të dashurisë ka pak tension, por është më mirë të relaksoheni për 48 orë. Në punë, përpiquni t’i kryeni marrëveshjet me kujdes!

Virgjeresha

Në dashuri përpiquni të shmangni grindjet, por nëse shoqëroheni me një person të lindur në shenjën e Binjakëve, nuk do të jetë aq e lehtë të heshtni. Në punë, gjithmonë dini çfarë të thoni dhe si të reagoni!

Peshorja

Në dashuri jeni pak të shqetësuar, përpiquni të qëndroni të qetë. Në punë fillon një fazë rikuperimi, për fat të mirë nuk ka pengesa!

Akrepi

Hëna është në anën tuaj dhe mund të merrni edhe një surprizë të këndshme në dashuri. Në punë, fundi i muajit mund të jetë i rëndësishëm!

Shigjetari

 Pritet që të keni takime të reja me persona që pëlqeni, por mos u fiksoni pas tyre. Ndërsa në punë premtohen gjëra të mëdha dhe konfirmime për disa çështje që i keni pritur prej kohësh!

Bricjapi

Më në fund do të keni çaste romantike për romancën tuaj. Në punë ndiheni më mirë dhe ata që duan të përfshihen duhet të jenë gati për të hedhur hapa të rëndësishëm.

Ujori

Sot është më mirë të distanconi njerëzit që duan t’ju testojnë me çdo kusht. Në punë, përpiquni të sqaroni çdo keqkuptim.

Peshqit

Në dashuri do ti jepni fund një historie dashurie që nuk ju jep më lumturi. Në punë, sot dhe nesër mund të merrni dhurata dhe surpriza.

Të ngjashme