Kryefjala Logo

Horoskopi i më të mirit në fushën e tij:Paolo Fox

6 Dhjetor, 2023 | 8:44 am

Dashi-Këto janë ditë sfiduese por në fund do të sjellin suksese të mëdha. Këshilla e vetme është të mos lodheni shumë sepse kundërshtimi i hënës sjell disa shqetësime të vogla në nivel fizik. 2024 do të jetë një vit i rëndësishëm për dashurinë por edhe punën.

Demi-Kini kujdes nga disa tensione të vogla në jetën tuaj të dashurisë për shkak të një Venusi të kundërt. Është e vështirë të gjesh marrëveshje mes ish-ish dhe gjithashtu mund të ketë një mosmarrëveshje të lidhur me të kaluarën. Ndryshimet vijnë në punë.

Binjakët-Pjesa e parë e kësaj dite nuk do të shkojë në mënyrën më të mirë por mbrëmja do të ofrojë diçka më shumë. Në punë ka disa gjëra për të rregulluar dhe për dashurinë është një periudhë neutrale pa shumë kulme emocionale.

Gaforrja-Afërdita në aspektin e mirë është një element i madh fuqie, kështu që ata që kanë pasur një problem kohët e fundit mund të fillojnë përsëri në një mënyrë të shkëlqyer. Kundërshtimi i Mërkurit kërkon të jetë i kujdesshëm kur bëhet fjalë për paratë.

Luani-Në jetën tuaj tani duket se puna ka më shumë rëndësi se çdo gjë tjetër, në fund të fundit ju keni një dëshirë të madhe për të demonstruar vlerën tuaj dhe për të kapërcyer sfidat që aktivitetet e reja kanë sjellë në jetën tuaj. Kujdes në dashuri sepse disa lidhje do vihen nën presion.

Virgjëresha-Kjo periudhë sjell siguri më të madhe në jetën tuaj dhe ofron disa mundësi më shumë. Është efekti pozitiv i Mërkurit ai që ju ndihmon të jeni më të organizuar dhe komunikues.

Peshorja-Në punë do t’ju duhet të pranoni një kompromis, por tani ka më shumë dëshirë për të bërë se në të kaluarën. Megjithatë, ka ende disa trazira, por ne nuk duhet të jetojmë me ankthin se diçka mund të ndodhë.

Akrepi-Kjo është një periudhë e rëndësishme për ndjenjat me shumë planetë në favor të dashurisë. Mërkuri, Venusi dhe Saturni, në fakt, janë në anën tuaj dhe ndihmojnë të gjithë ata që duan të bëjnë takime të reja. Të gjitha projektet e ndërprera në vjeshtë do të rifillojnë.

Shigjetari-Kini kujdes që të mos bëni zgjedhje bazuar vetëm në valën e impulsivitetit. Megjithatë, kjo është një periudhë me një horoskop që mbetet i rëndësishëm dhe që sjell një rinovim të bukur me ndryshime edhe rrënjësore të jetës.

Bricjapi-Këto janë ditë të bukura të cilat janë shumë të rëndësishme për ju nga pikëpamja e punës. Viti i ardhshëm do të jetë vendimtar për të ndryshuar rrënjësisht jetën tuaj. Ndjenjat gjithashtu fillojnë përsëri.

Ujori-Me këtë Jupiter kundër jush, nuk është koha për të bërë zgjedhje të rrezikshme apo për t’u larguar nga situata të caktuara për të ndjekur impulsin e momentit. Kujdes me Venusin e kundërt e cila vazhdon të sjellë disa keqkuptime.

Peshqit-Me një Venus të favorshëm, dashuria fluturon dhe ka gjithashtu një kapacitet më të madh për veprim. Me këtë qiell do të favorizohet kushdo që dëshiron të përfshihet.

Të ngjashme