Kryefjala Logo

Horoskopi i ditës së dielë 22 tetor me Paolo Fox

4 muaj më parë

Dashi-Dashi i dashur, përpiquni të mos e shpenzoni të gjithë kohën tuaj në punë, gjithashtu jetoni dashurinë që në fund të fundit është gjëja më e rëndësishme.

Demi – Dem i dashur, do të keni mundësinë të rikuperoni pak qetësi në dashuri. Në punë do të ishte më mirë të analizoni edhe sjelljen tuaj dhe jo vetëm të të tjerëve.

Binjakët-Nëse jeni në një lidhje për një kohë të gjatë duhet të mendoni nëse jeni vërtet të lumtur apo jo. Ka një problem për të zgjidhur në punë, por është më mirë të prisni javën e ardhshme.

Gaforrja-Në dashuri është më mirë të sqaroni menjëherë se çfarë nuk shkon dhe më në fund lajmet dhe risitë e mira po vijnë në punë.

Luani-jeni duke kaluar një periudhë mjaft të tensionuar në dashuri por duhet të filloni të mendoni nëse keni personin e duhur në krah apo jo. Ka ende disa probleme për të përballuar në punë.

Virgjëresha – Marrëdhëniet që lindin tani mund të bëhen diçka serioze dhe tregohuni të kujdesshëm në punë sepse mund të ketë ndryshime në kontratën tuaj.

Peshorja -Sot keni një energji të bukur për të shfrytëzuar të gjithë në dashuri. Në punë, nëse jeni krijues, do të jeni të bekuar me fat.

Akrepi-Kjo ditë është ideale për të përjetuar dashurinë në të gjitha format e saj. Në punë është mirë të mos dilni kundër kolegëve.

Shigjetari-më mirë të mos nervozoheni me partnerin sot sepse nuk është dita e duhur. Në punë do të ishte më mirë të merrnit një ditë pushim për të rimbushur bateritë.

Bricjapi-Dashuria do të bëhet sërish protagonistja e jetës suaj. Në punë dita është e mirë por duhet të bëni pak më shumë përpjekje.

Ujori-Merreni menjëherë me biseda të vështira me partnerin tuaj për të zgjidhur çështjet e mbetura të pazgjidhura. Në punë jeni në një moment stresi për shkak të shumë gjërave për të bërë.

Peshqit-Duke filluar nga nesër yjet bëhen sërish të favorshëm edhe nëse jeni pak të hutuar në dashuri. Në punë jeni ende në pritje të disa përgjigjeve.

Të ngjashme