Kryefjala Logo

Horoskopi i datës 4 tetor me astrologun Paolo Fox

4 Tetor, 2023 | 10:27 am

Dashi-Një kapacitet i madh për veprim kthehet edhe nëse jeni gjithmonë të shqetësuar për çështjet e punës që duket se nuk janë zgjidhur ende. Kujdes me paratë, por një gjë është e sigurt, dashuria është sërish protagoniste.

Demi-Nëse jeni beqar, përpiquni të njihni njerëz të rinj sepse parajsa është në anën tuaj. Me Jupiterin në shenjën tuaj ndiheni plot përgjegjësi por kënaqësitë do jenë të shumta. Jini të durueshëm.

Binjakët-Këto janë ditë interesante për t’u rikthyer në rrugën e duhur nga të gjitha këndvështrimet edhe nëse Saturni dëshiron të ngadalësojë pak ngjitjen tuaj. Nga pikëpamja romantike, nëse ka diçka që nuk shkon, flisni menjëherë.

Gaforrja-Prit ndryshime në këtë periudhë, nuk do të kesh më të njëjtat pika referimi. Megjithatë, nuk do të jetë domosdoshmërisht një gjë e keqe. Nga pikëpamja e dashurisë, javën e ardhshme do të vijnë disa emocione të tjera.

Luani-kushtojini vëmendje disa konflikteve në punë. Është sikur njerëzit nuk e njohin gjithë mundin tuaj dhe kjo ju bën veçanërisht nervoz. Mundohuni të mos derdhni nervozizëm në dashuri.

Virgjëresha-Shumë gjëra për të bërë ju kanë lënë në ankth. Sidoqoftë, mos u emociononi shumë dhe gjeni ekuilibrin tuaj edhe sepse ju pëlqen të jetoni duke mbajtur gjithçka nën kontroll dhe jo ditë pas dite.

Peshorja-Përpiquni t’i kushtoni më shumë vëmendje formës suaj fizike sepse kalimi i Marsit ka sjellë shumë vështirësi dhe agjitacion. Në dashuri, filloni të mendoni për të ardhmen nëse keni në krah personin e duhur, përndryshe lëreni veten pak më shumë.

Akrepi-Kjo është një periudhë reflektimi për ju, po studioni lëvizjet tuaja të ardhshme, veçanërisht nga pikëpamja profesionale. Dashuria? Duhet jetuar me më shumë qetësi.

Shigjetari-Në punë gjërat nuk po shkojnë ashtu siç dëshironi. Kjo krijon tension tek ju, të cilin megjithatë nuk duhet ta derdhni në dashuri.

Bricjapi-Kjo është një javë joproduktive por mos u shqetësoni sepse do të rikuperoheni shpejt. Në dashuri duhet të flisni më sinqerisht me partnerin tuaj dhe të thoni vërtet atë që mendoni.

Ujori-Kjo është një javë rikuperimi për ju, edhe pse e ngadaltë. Pavarësisht kësaj, mbetet pak agjitacion dhe lodhje. Dashuria? Duhet sqaruar dhe nëse jeni beqarë jepini më shumë hapësirë ​​takimeve.

Peshqit-Kohët e fundit je paksa në tym dhe gjithashtu shumë i zënë deri në atë pikë sa nuk mund të jetoni më me qetësi. Dashuria është në vend, pak si puna. Tani do të ishte më mirë të qëndroni larg polemikave.

Të ngjashme