Kryefjala Logo

Horoskopi i dashurisë për 3 tetorin e bën të vështirë qëndrimin për këto shenja në marrëdhënie kaotike

3 Tetor, 2023 | 12:52 pm

Hëna do ta sheshojë Venusin sot, duke e bërë të vështirë qëndrimin në marrëdhënie kaotike ose jo të shëndetshme.

Ja se si planeti i dashurisë dhe planeti që sundon emocionet ndikon në horoskopin tuaj të dashurisë më 3 tetor 2023.

•Virgjëresha (23 gusht – 22 shtator)

Virgjëresha, tregohuni të kujdesshëm për të veçuar detaje të shkëlqyera që nuk kanë shumë kuptim. Mund të ndiheni sikur gjithçka po shkon keq në jetën tuaj të dashurisë. Mund të jetë një mbrojtje e natyrshme për ju që të përpiqeni të gjeni një arsye që gjërat nuk po funksionojnë në vend që të shijoni momentin. Mos kërkoni për probleme që nuk janë aty.

•Ujori (20 janar – 18 shkurt)

Ujori, është e rëndësishme që në lidhjen tuaj romantike, të keni qëllime të përbashkëta. Nëse do të dilni në një takim të parë me një mikeshë të Tinder sonte, mos e anashkaloni pyetjen se cili është morali i tyre dhe cilat gjëra në jetë i motivojnë ata. Mos filloni një lidhje që nuk mund ta mbani dhe mos nxitoni shumë për të hyrë në një marrëdhënie që duhet të kishte mbetur e vogël.

Të ngjashme