Kryefjala Logo

Horoskopi i astrologut Paolo Fox sot 28 korrik 2022, parashikon shenjë për shenjë ditën tuaj

1 vit më parë

Dashi-Kjo nuk është një ditë e lehtë për çështjet e zemrës, mund të merrni një mesazh nga një ish me të cilin keni vuajtur shumë në të kaluarën. Në punë gjithçka duket se po ecën ngadalë por duhet të jeni të duruar.

Demi-Në dashuri nuk rrezikoni të hidhni gjithçka përmbys vetëm për inat ndaj partnerit tuaj. Në punë ka pak nervozizëm por duhet të përpiqeni të qëndroni të fokusuar.

Binjakët-Në dashuri sot do të ishte më mirë të mos përballeni me problemet dhe në punë do të ishte më mirë të shtyni nënshkrimet për marrëveshje të reja për nesër.

Gaforrja-Sot jeni plot dëshirë për të bërë gjëra si në punë ashtu edhe në dashuri ku do të merrni iniciativën për ta bërë ditën edhe më të veçantë.

Luani-Me hënën në shenjë dëshira për të dashuruar po ngrihet në qiell. Është një kohë e mirë në punë, por duhet t’i jepni vetes pak më shumë pushim.

Virgjëresha-Fundi i muajit sjell një hap të këndshëm nga pikëpamja sentimentale si për beqarët ashtu edhe për çiftet. Në punë po vijnë lajme.

Peshorja-Më në fund keni hequr disa nga ankthet e zakonshme dhe keni filluar ta jetoni dashurinë me shkujdesje. Përmirësimet vijnë në punë.

Akrepi-Në këtë ditë mund të jeni fituesit e një sfide dashurie. Në punë do të ishte mirë të kaloni një moment qetësues për të rimbushur bateritë tuaja.

Shigjetari-Hëna ju mbështet dhe gjetja e dashurisë do jetë e mundur për beqarët që kërkojnë emocione. Ka konfirmime në punë.

Bricjapi-Fillon një moment reflektimi që do t’ju bëjë të kuptoni se cilin drejtim duhet të merrni si në dashuri ashtu edhe në jetë në përgjithësi. Mundohuni të bëni një pushim nga angazhimet për t’iu përkushtuar vetëm shërimit tuaj.

Ujori-Tregohuni të kujdesshëm sot sepse dashuria është paksa drejt grindjes. Nuk mund t’i besoni plotësisht partnerit dhe në punë është krijuar pak stres.

Peshqit-Kjo ditë është ideale për t’i deklaruar dashurinë partnerit tuaj. Në punë gjërat për të bërë janë shumë por me organizimin e duhur do arrini të bëni gjithçka. Mundohuni të pushoni mirë për të rimbushur bateritë.

Të ngjashme