Kryefjala Logo

Horoskopi i astrologut Paolo Fox nuk ka qënë asnjëherë kaq interesant

10 Shtator, 2022 | 11:18 am

Dashi-Në dashuri ka një ajër më të mirë se ditët e fundit dhe hëna në shenjë premton emocione të mëdha.
Në punë është një moment i qetë.

Demi-Dashuria kërkon më shumë qartësi ndaj përpiquni t’i tregoni gjërat ashtu siç janë partnerit tuaj. Shumë kënaqësi po kultivoni në punë.

Binjakët-Në dashuri ka momente vështirësie për shkak të dallimeve në karakter në çift. Në punë është koha për të marrë një pushim.

Gaforrja-Kjo është koha e duhur për të zhvilluar biseda delikate me partnerin tuaj. Në punë mundohuni të jeni të kujdesshëm me zgjedhjet që bëni.

Luani-në dashuri do të ishte më mirë të nxirrnit të gjithë zhavorrin tuaj tani. Në punë, pas gjithë mundit të periudhës së fundit, vijnë kënaqësitë e para.

Virgjëresha-Në çift ka pak grindje dhe do të ishte më mirë t’u kushtoni vëmendje fjalëve sot. Në punë përpiquni të qëndroni të fokusuar.

Peshorja-Mëngjesi i sotëm është shumë interesant për ndjenjat dhe mund t’ju japë shumë emocione.
Në punë nëse keni akoma ndonjë punë të papërfunduar është më mirë të merreni me të dhe ta zgjidhni menjëherë.

Akrepi-Mos i humbisni emocionet sot dhe prisni ndryshime të rëndësishme në punë.
Kini besim.

Shigjetari-Në dashuri rikthehet një moment pavendosmërie dhe nervozizmi . Ka shumë ide në punë dhe ka ardhur koha për t’i vënë në jetë ato.

Bricjapi-Nëse keni një bisedë të rëndësishme me partnerin tuaj bëjeni tani. Në punë është më mirë të refuzoni gjithçka që nuk ju bindin.

Ujori-Në këto ditë favorizohen takime të reja dhe në punë ka lodhje por edhe dëshirë për të mos humbur.

Peshqit-Në dashuri ka disa dyshime por ju ende duhet të kuptoni disa gjëra.
Në punë është koha të mendoni me kujdes se çfarë po bëni dhe çfarë do të dëshironit të bënit.

Të ngjashme