Kryefjala Logo

Horoskopi është ‘Beso dhe kontrollo’ sipas astrologut Paolo Fox

29 Shtator, 2022 | 10:53 am

Dashi-Në dashuri jeni pak dyshues kohët e fundit por duhet të përpiqeni të jeni më të arsyeshëm.
Në punë ka një marrëveshje në lojë por deri në fund të muajit do të mund ta çoni në fund.

Demi-Fundi i muajit largon tensionet e dashurisë.
Në punë mund të keni ende disa pengesa për të kaluar por së shpejti do t’ia dilni dhe në mënyrën më të mirë.

Binjakët-Qielli flet për dashurinë ndaj lëreni veten të shkoni tek emocionet pa pendesë.
Në punë gjëja më e rëndësishme është të qëndroni të qetë.

Gaforrja-Hëna ju mbështet në dashuri por do të duhet të përballesh me disa çështje delikate të mbetura të pazgjidhura.
Në punë nuk jeni plotësisht të kënaqur por në njëfarë mënyre do t’ju duhet të bëni kompromis.

Luani-Në dashuri keni nevojë për qetësi maksimale ndryshe mund të rrezikoni të shkaktoni shumë polemika.
Në punë mos i pranoni menjëherë propozimet por mendoni mirë për to.

Virgjëresha-Në dashuri yjet janë në anën tuaj kështu që ju mund të përjetoni një ditë vërtet emocionuese.
Në punë do të duhet të filloni përsëri në një mënyrë të shkëlqyer.

Peshorja-Nëse jeni akoma beqare ndodh sepse e keni humbur pak besimin tek njerëzit e tjerë.
Në punë po kërkoni stabilitet, por tani për tani duhet të shtrëngoni dhëmbët dhe të mësoni të menaxhoni pasigurinë.

Akrepi-Nëse keni ndonjë dyshim në dashuri duhet të përpiqeni t’i largoni ato menjëherë.
Në punë mund t’ju kërkojnë të merrni pjesë në projekte të reja por është më mirë t’i përmbaheni atyre pak komplikimeve që keni.

Shigjetari-Në dashuri duhet të përpiqeni të keni një vizion më pozitiv për të ardhmen. Në punë gjithçka shkon mirë për të gjithë ata që punojnë me publikun.

Bricjapi-Në dashuri ka shumë paqartësi por problemet duhet të kapërcehen dhe të mos lihen aty.
Në punë nuk do mungojnë lajmet për ata që duan të bëjnë diçka.

Ujori-Kjo ditë ofron emocione të bukura falë diellit dhe hënës në krahun tuaj.
Në punë mos u mërzisni shumë nëse gjërat nuk ju ecin pasi duhet durim.

Peshqit-Me hënën në favor sot emocionet do të jenë në qiell, ndaj përfitoni nga ky moment.
Në punë dëshironi një ndryshim por do ju duhet të përballeni me realitetin.

Të ngjashme