Kryefjala Logo

Horoskopi ditor 24 dhjetor 2023 me Paolo Fox

2 muaj më parë

Dashi-Në dashuri dëshironi të mbani gjithçka nën kontroll, por shmangni komplikimet. Në punë, megjithatë, kushtojini vëmendje propozimeve, është një moment pozitiv për të rindërtuar projektet.

Demi-Në dashuri dita fillon e ndrydhur por rikuperohet pasdite. Në punë, megjithatë, filloni të planifikoni menjëherë atë që dëshironi të bëni në vitin e ri.

Binjakët-Në dashuri sot dhe nesër, mos vendosni shumë hekura në zjarr. Megjithatë, diçka nuk shkon në punë, bëni kujdes.

Gaforrja-Në dashuri, pajtimet janë të mundshme falë aspektit të mirë të Hënës. Në punë, megjithatë, lodhja ndjehet, jepini vetes një pushim.

Luani-Në dashuri, Hëna në shenjën tuaj ofron emocione të shkëlqyera. Në punë, megjithatë, përpjekja juaj shpërblehet, me shpërblime të mëdha që ju vijnë.

Virgjëresha-Qielli vërtet intrigues për dashurinë me Hënën në shenjën tuaj. Megjithatë në punë mund të përfundoni projekte edhe në këtë periudhë festash.

Peshorja-Në dashuri do të jenë dy ditë të rëndësishme, çiftet prej kohësh do të rizbulojnë kënaqësinë e të qenit bashkë. Në punë, megjithatë, ka propozime që vijnë, mos i nënvlerësoni.

Akrepi-Në dashuri, një Venus i favorshëm jep një hapësirë ​​të gjerë veprimi. Në punë, megjithatë, është një periudhë rritjeje, përfitoni nga ajo për të forcuar njohuritë tuaja.

Shigjetari-Ditë disi të trazuara për dashurinë, bëni kujdes nga polemikat që mund të lindin në këto ditë. Në punë veproni me qetësi dhe mos ndërmerrni hapa të rrezikshëm.

Bricjapi-Në dashuri, Hëna e favorshme ju lejon të zgjidhni tensionet. Në punë, megjithatë, këto ditë festash mund të jenë një ogur i gjërave të reja.

Ujori-Edhe nëse kohët e fundit ka pasur disa tensione në dashuri, mos u shqetësoni, Krishtlindjet do të lindin nën një yll me fat. Përsa i përket punës, megjithatë, mos e mbingarkoni veten me angazhime.

Peshqit-Në dashuri, mos krijoni konflikte, Krishtlindjet do ju shohin paksa të zhytur në mendime. Në punë, megjithatë, disa lajme të mira vijnë, por ne duhet të përgatitemi.

Të ngjashme