Kryefjala Logo

Horoskopi 20 – 26 Mars 2023 sjell një ‘fillim të ri’ në dashuri për këtë shenjë

20 Mars, 2023 | 2:36 pm

Horoskopi javor i dashurisë për datat 20 – 26 Mars 2023, fillon me sezonin e Dashit. Ndërsa stina e Dashit fillon me një notë të nxehtë me disa ndryshime të mëdha astrologjike në pritje, është e rëndësishme të mbani mend se ndonjëherë një fund është diçka për t’u festuar.

•Dashi

Që nga dhjetori, ju jeni zgjuar me një të vërtetë më të thellë se marrëdhënia në të cilën jeni tani mund të mos jetë ajo në të cilën duhet të jeni për pjesën tjetër të jetës. Në shkurt, ngjarjet arritën kulmin rreth stelliumit të Dashit dhe tani kur Marsi kalon në Gaforre, mund të filloni të ndërmerrni më shumë veprime.

Marsi është planeti juaj sundues dhe Gaforrja sjell tema që lidhen me shtëpinë dhe familjen dhe emocionet e shtuara. Krahas portalit të dyfishtë të Hënës së Re të Dashit, kjo mund të jetë koha për të vepruar sipas ndryshimit që kërkoni.

Të ngjashme