Kryefjala Logo

Harroni Luizin!Lexoni parashikimet nga astrologu Paolo Fox

11 Janar, 2023 | 10:26 am

Dashi-Nëse doni të bini në dashuri, kjo është koha e duhur për ta bërë atë, gjithçka që duhet të bëni është të hapeni pak më shumë ndaj të tjerëve.
Në punë gjithçka po shkon mirë dhe tashmë ka ardhur njëfarë kënaqësie.

Demi-Në dashuri ka pak lodhje, por duhet të përpiqeni të rigjallëroni marrëdhënien për të mos e lënë të marrë fund.
Në punë është një periudhë disi e pasigurt ku sundojnë dyshimet. Kujdes.

Binjakët-Në dashuri ka pak konfuzion në ajër por duhet të përpiqeni ta riorganizoni sa më mirë jetën tuaj private. Ka mundësi të mëdha për rritje në punë.

Gaforrja-Ka ardhur koha të bëni lëvizjen e parë në dashuri, mos prisni të tjerët. Në punë është më mirë të tregoheni të kujdesshëm me fjalët dhe të mos bini në provokimet e të tjerëve.

Luani-Në dashuri ka ardhur koha për të gjetur pak kthjelltësi sepse jeni paksa shumë konfuz.
Për sa i përket punës, gjithçka po shkon mirë.

Virgjëresha-Në dashuri është momenti i duhur për të zgjidhur problemet dhe për të ecur përpara. Në punë do të duhet shumë përpjekje për të arritur diçka shtesë.

Peshorja-Në dashuri vjen koha të ruani qetësinë dhe të mos tërhiqeni nga agjitacioni. Në punë ka mundësi rritjeje por do të jetë e nevojshme të bëni edhe disa kompromise.

Akrepi-Në dashuri vjen koha për të zgjidhur problemet dhe për t’i dhënë jetë të re marrëdhënies tuaj. Në punë, vazhdoni të investoni në të ardhmen me përkushtim.

Shigjetari-Tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse sot mund të debatoni lehtësisht me partnerin.
Në punë dëshironi të bëni më shumë dhe të ecni përpara por ju duhet ende pak durim.

Bricjapi-Ka ardhur koha të përballeni me atë që nuk funksionon në jetën tuaj dhe të gjeni zgjidhje.
Nga ana profesionale, gjithçka duket se është në vend, por së shpejti do të mund të zhbllokoni veten.

Ujori-Ditë e bukur për dashurinë që mund të fluturojë. Në punë, bëni kujdes sepse duhet të bëni zgjedhje.

Peshqit-Ruani qetësinë në dashuri, sepse të qenit nervoz nuk të çon askund.
Në punë jeni plot me gjëra për të bërë por mos u shqetësoni, së shpejti do të merrni një kënaqësi të madhe.

Të ngjashme