Gruaja bën tatuazh emrin e të dashurit vetëm që ai të përfundojë duke e bllokuar

5 muaj më parë

Kayley Hazel, 24 vjeç, nga Leeds, një qytet në West Yorkshire, Angli, shpjegoi në një intervistë për Daily Mail se pasi takoi të dashurin e saj dhe kuptoi se sa shpejt po lulëzonte dashuria e tyre, ajo nuk mendoi dy herë për të bërë një tatuazh kushtuar atij. .

Hazel zbuloi se e bëri tatuazh emrin e të dashurit të saj prej një muaji në kafazin e kraharorit.

Hazel tregoi se fillimisht ishte takuar me të dashurin e saj në internet dhe gjatë katër javëve që ishin bashkë, nuk kaloi shumë kohë që ajo kuptoi se kishin një lidhje bashkë.
“Ai ishte saktësisht i njëjti personalisht, gjë që është e rrallë pasi njerëzit mund të jenë të ndryshëm personalisht, por ne thjesht përputheshim kaq mirë,” tha Hazel për Daily Mail, duke u kujdesur që ta mbante emrin e tij privat, por duke vënë në dukje se ai është një reper me bazë në Londër. . “Unë gatuaja për të, ai do të vinte dhe personalitetet tona përputheshin gjithashtu shumë mirë.”

Pas një muaji lidhjeje me të, Hazelit, nënë e një fëmije, papritmas pati një ide që nuk i kishte shkuar kurrë në mendje në asnjë nga marrëdhëniet e mëparshme në të cilat ajo ka qenë.
Ajo vendosi që donte të bënte një tatuazh për të festuar lidhjen e tyre.

“Një javë më vonë, ne ende po bisedonim, dhe mendova se e dini çfarë, kjo është kaq spontane, por unë dua të bëj tatuazh emrin e këtij djali”, vazhdoi ajo. “Zakonisht nuk më pëlqejnë tatuazhet. Mendoj se janë me të vërtetë të shëmtuar dhe kaq të ndyrë, por këtu po mendoja të bëja një të tillë.”

Para se të bënte tatuazhin, Hazel e solli idenë me të dashurin e saj reper, i cili ishte më se i emocionuar për të gjithë. Ai u shpreh i emocionuar kur pa produktin e përfunduar dhe madje i tha Hazelit që ta regjistronte atë duke bërë tatuazhin në mënyrë që ai të mund ta postonte videon në rrjetet e tij sociale.

“I thashë se po e bëja në brinjën time të majtë dhe ai më kërkoi ta filmoja duke e bërë atë. Ai është në industrinë e repit dhe tha se donte të më postonte në rrjetet e tij sociale, kështu që unë thashë, natyrisht.”

Pasi bëri tatuazhin, marrëdhënia e Hazel me të dashurin e saj mori shpejt një kthesë për keq.

Pasi Hazel kishte bërë tatuazhin, ajo ia tregoi menjëherë të dashurit të saj përmes një videotelefonate, dhe ndërsa ai ishte i kënaqur me të, marrëdhënia e tyre u prish shpejt.

“Gjërat filluan të ndryshojnë kur ish e dashura e tij mësoi për ne. Mendoj se kjo bëri një pykë mes nesh,” pranoi ajo. “Pas një kohe, bisedat kishin rënë. Pasi bëra tatuazhin, ai nuk më pa më personalisht, kështu që nuk e pa më tatuazhin dhe pushoi së foluri me mua.”

Hazel vazhdoi duke thënë se kishte një muaj që ishte me të dhe ndërsa gjatë lidhjes së tyre njëmujore ndodhën shumë gjëra, një javë pasi ajo kishte bërë tatuazhin, bisedat e tyre u bënë mjaft të rralla.
“Ai do të thoshte se ishte i zënë me punë. Përfundimisht, ajo u trondit kur mësoi se ai përfundoi duke bllokuar numrin e saj, gjë që nënkuptonte fundin e kohës së tyre së bashku.

Natyrisht, Hazel ishte zemërthyer dhe e mërzitur nga ndarja. “Isha aq e mërzitur për këtë, saqë m’u desh një muaj i mirë që të mos më lëndonte,” tha ajo. “Nuk isha e dashuruar me të, por më pëlqeu shumë”.
“Do ta heq, gjë që do të më vrasë, por duhet ta bëj dhe ta heq qafe”.

Burimi:YourTango

Të ngjashme