Kryefjala Logo

Gjithmonë ka diçka për të thënë astrologu Paolo Fox

2 muaj më parë

Dashi-Kujdes në dashuri sepse Afërdita është pak djallëzore sot. Debate të mundshme me partnerin dhe shumë nervozizëm në punë. Mundohuni të jeni të duruar sepse situata do të përmirësohet së shpejti.

Demi-yjet e sotëm flasin për pak probleme me zemrën, edhe pse asgjë shumë dramatike. Për sa i përket punës, përpiquni të tregoni vlerën tuaj.

Binjakët-Ka pak nervozizëm dhe agjitacion në ajër që mund t’i derdhni në dashuri, por bëni kujdes dhe nëse është e nevojshme kërkoni ndihmë nga disa miq për të ndërmjetësuar me partnerin. Në punë përpiquni të jeni më pozitivë dhe proaktivë.

Gaforrja-Hëna e sotme është në anën tuaj dhe ju jep një dorë për të ndrequr disa marrëdhënie. Në punë jeni në një fazë disi kritike ku nuk keni dëshirë të ecni përpara por mos e humbisni zemrën.

Luani-këto ditë janë të bukura kur dashuria kthehet e gjallë. Përfitoni sa më shumë prej tyre. Në punë është një kohë risie dhe kënaqësie por edhe shumë lodhjeje.

Virgjëresha-Dita e sotme është veçanërisht e shqetësuar. Jeni mjaft negativë dhe nuk duket se e shihni fundin e këtij momenti krize në dashuri. Në punë situata është më e mirë.

Peshorja-Përpiquni ta shfrytëzoni sa më mirë këtë ditë sepse yjet janë në anën tuaj. Në punë është koha për të bërë zgjedhje.

Akrepi-Sot dita ju sheh të fortë dhe gjithashtu shumë intuitiv, shfrytëzojeni sa më shumë. Dashuria kthehet për të dhënë emocione dhe punë, kënaqësi.

Shigjetari-në dashuri ka pak konfuzion dhe ndoshta duhet të kaloni një moment për të kuptuar se çfarë dëshironi në të vërtetë. Në punë është një periudhë pozitive por kujdes mos e teproni.

Bricjapi-Ky është një moment i bukur ku si në dashuri ashtu edhe në punë rikthehet pak qartësi. Mundohuni të përfitoni nga ky pozitivitet për të bërë zgjedhje të dobishme për të ardhmen.

Ujori-Dashuria kthehet pak më e qetë pas një periudhe mjaft të gjatë kaosi. Në punë jeni të pakënaqur por duhet të kuptoni se në cilin drejtim të shkoni.

Peshqit-Dashuria më në fund shkëlqen përsëri dhe pasioni ringjallet në marrëdhëniet e gjata. Në punë do mund të merrni një shpërblim të këndshëm pas punës së palodhur të periudhës së fundit.

Të ngjashme