Kryefjala Logo

Gjithçka për shenjën tuaj nga astrologu Paolo Fox

21 Dhjetor, 2022 | 10:35 am

Dashi-Kjo e mërkurë është shumë kërkuese si emocionalisht ashtu edhe praktikisht por mos u dekurajoni.
Për sa i përket punës, shtrëngoni dhëmbët sepse pushimet janë afër.

Demi-Në dashuri nuk jeni plotësisht të kënaqur, por duhet të përpiqeni të kuptoni se ku është problemi.
Në punë është një nga ato ditët kur gjithçka duket se po shkon keq, nxirrni në pah gjithë durimin tuaj.

Binjakët-Është më mirë të mos humbisni durimin nëse nuk e keni ende të dashurin dhe punën e ëndrrave tuaja.
Ju duhet të ndërtoni rrugët hap pas hapi dhe, për momentin, të shijoni pushimet.

Gaforrja-Ki kujdes në dashuri sepse ka pak pakënaqësi.
Në punë jeni të respektuar nga të gjithë, vazhdoni kështu.

Luani-Këto ditë ajo që dukej thjesht një miqësi mund të kthehet në diçka më shumë.
Në punë duhet t’i kushtoni vëmendje kolegëve.

Virgjëresha-Në dashuri ka disa dyshime, por duhet të kuptoni sa më shpejt për kë rreh zemra juaj.
Nuk është dita më e mirë në punë, por nesër do të jetë më mirë.

Peshorja-Ka ardhur koha për të marrë vendime të rëndësishme për të ardhmen tuaj.
Në punë, mos u mbyllni në një guaskë, por jini të hapur për diskutime me të tjerët.

Akrepi-Në dashuri nuk duhet të rrezikoni të humbni veten.
Në punë jeni pak të stresuar por festat e merituara do të vijnë shumë shpejt.

Shigjetari-Në dashuri do të nisë një fazë e re ndryshimesh.
Në punë duhet të vendosni se çfarë do të bëni vitin e ardhshëm.

Bricjapi-Tani për tani jeni në një fazë verifikimi të ndjenjave dhe në punë prisni të merrni përgjigje.

Ujori-Nuk jeni shumë të kënaqur me jetën private, ka diçka për të rishikuar. Në punë së shpejti do të merrni një propozim mjaft interesant.

Peshqit-Dashuria juaj është gjithmonë më e rëndësishme se karriera, ndaj shijoni këto ditë festive me njerëzit që doni më shumë.
Në punë po kaloni ndryshime.

Të ngjashme