Kryefjala Logo

Gjeni një hije dhe lexoni astrologun tuaj Paolo Fox

19 Korrik, 2023 | 10:47 am

Dashi-Çdo mosmarrëveshje ose konkurs pune nuk duhet t’ju rrëzojë. Ditë e mirë për të zgjidhur një mosmarrëveshje.

Demi-Kjo është një kohë plot tension për ju. Gjithçka duket e trazuar edhe nëse kjo periudhë kritike së shpejti do të jetë vetëm një kujtim, veçanërisht nga shtatori/tetori. Edhe dashuria e mposht plogështinë.

Binjakët-Fokusohuni te ndjenjat sepse takimet janë stimuluese. Mos u shqetësoni për punën dhe mos humbisni mundësitë për t’u rikthyer në lojë.

Gaforrja-Pak melankoli mund të rishfaqet, por kjo është me të vërtetë pjesë e jetës suaj. Zakonisht ju ëndërroni për dashuri të pamundura, por shpresoj të keni gjetur tashmë një referencë.

Luani-Hëna është në shenjë, Venusi është i shkëlqyer dhe ky është një qiell ku ju jeni protagonistët. Ju gjithmonë dëshironi rezultate të menjëhershme, por do t’ju duhet të prisni edhe pak për t’i parë ato. Jupiteri disonant flet për pasiguri në punë. Dashuria mund të jetë vërtet e rëndësishme tani.

Virgjëresha-Një periudhë e rëndësishme edhe nëse pak nga gjithçka ka ndodhur midis prillit dhe qershorit. Vendimet që duhen marrë dhe Saturni e bën jetën tuaj si një lojë shahu. Kujdes.

Peshorja-Ditët e fundit kanë qenë të lodhshme, por përpiquni të mos mendoni për tensionet në fillim të vitit. Kjo periudhë është rikuperim, fizikisht do të zgjasë pak më shumë.

Akrepi-Jeni shumë përgjegjësi dhe do t’ju duhet të përballeni me njerëz të lidhur me të kaluarën. Në nivel sentimental do të përjetoni një takë të vogël.

Shigjetari-Periudha e mundësive të mira në fushën sentimentale. Vera është një stinë e lirë dhe ju e doni atë sepse është pak si ju. Nëse zemra është vetëm, përpiquni t’i bëni gjërat gjithsesi së bashku me të tjerët. Ngadalësim në punë.

Bricjapi-Angazhimet janë të shumta dhe kohët e fundit keni menduar vetëm për punën. Jupiteri dhe Saturni i favorshëm sjellin avantazhe për gjithçka. Mos e largo dashurinë.

Ujori-Kjo ditë lindi me disa vështirësi. Jeni nervoz. Këto ditë ju gjeni njerëz të gatshëm për t’ju gjykuar. Jo gjithçka është e mirë në dashuri.

Peshqit-Mos e mundoni veten me ankthet e kota. Është një kohë e rëndësishme në punë ku filloni të dëshironi të bëni gjëra të ndryshme. E kaluara këtë vit do të kthehet gjithmonë për shkak të Saturnit. Nëse jeni në ankth për një çështje personale, është më mirë t’i diskutoni gjërat qartë dhe t’i trajtoni problemet një nga një.

Të ngjashme