Kryefjala Logo

Gjatë hënës në Dem,kjo shenjë e horoskopit do rikthehet me një ish

1 vit më parë

Hëna në Dem na jep një lloj shprese të çuditshme.
Na bën të mendojmë se mund t’i zgjidhim gjërat dhe pse jo,ndoshta mundemi.

Ka një ndryshim të madh midis të menduarit për ish-in tonë dhe në fakt rikthimin me ta.
Gjatë Hënës në Dem kësaj shenje në veçanti diçka i thotë se duhet të kthehet me ish-in sepse kjo është një ide e mirë.
Cila është?

•Virgjëresha
Nuk keni qenë kurrë dakort dhe të qetë me ndarjen me personin që tani i referoheni si ish-i juaj.
Ju e urreni të qenit vetëm,ju hyp nervat më shumë se çdo gjë dhe ju ndodh të jeni një nga ata njerëz që do të kënaqeshin me një marrëdhënie të ndyrë vetëm të evitoni vetminë.
Ju e dini këtë dhe nuk ju intereson se çfarë mendon dikush tjetër për ju.
Gjatë Hënës në Dem do të dëshironi sigurinë e të qenit me dikë dhe as që ju intereson se çfarë e shkaktoi ndarjen.
Gjithçka që dini është se jeni të lodhur duke qenë vetëm dhe se personi që tani është ish-i juaj është ndoshta po aq i mjerë sa ju.

Ju të dy keni nevojë për njëri-tjetrin edhe pse arsyet e kësaj nevoje janë të papërcaktuara.
Ndoshta ju të dy thjesht nuk mund ta duroni të jeni vetëm dhe kjo është arsyeja pse do të ktheheni bashkë gjatë kësaj Hëne në Dem.

Të ngjashme