Kryefjala Logo

Fundjava i dedikohet plotësisht kësaj shenje në horoskop

24 Dhjetor, 2022 | 1:50 pm

Pikërisht në kohën e festave dhe për të kaluar më shumë kohë me familjen dhe njerëzit e dashur, Mërkuri në Bricjap bashkon karmikisht Neptunin te Peshqit, duke sjellë shërim për fjalët që ju dhe të tjerët flisni.

•Bricjapi
Ndërsa Hëna, Mërkuri dhe Afërdita janë ende në shenjën tuaj, mes tyre ka një aktivitet të madh sot, gjë që mund të nënkuptojë se do të ndiheni intuitiv dhe të ndjeshëm ndaj atyre temave dhe njerëzve me të cilët ndiheni të lidhur.
Hëna e Re nisi një kohë që ju të përqendroheni në atë që dëshironi të rriteni në gjashtë muajt e ardhshëm bazuar në një shërim më të madh.
Por sot ju ofron hapin e parë duke përdorur fjalët që flisni për të mbyllur distancën mes jush dhe atyre që doni në vend që ta zgjeroni atë.

Gjatë ditës, disa aspekte do të ndikojnë në energjinë tuaj, duke përfshirë Plutonin në Bricjap.
Mund të ketë një transformim të qetë dhe të dashur në ditë duke sjellë harmoni më të madhe për bashkimin e familjes dhe një ndjenjë më të thellë dashurie për atë marrëdhënie të veçantë në jetën tuaj.

Të ngjashme