Kryefjala Logo

Fundjava erdhi.Moti thotë se ka shi,po Paolo Fox ?

2 vite më parë

Dashi-Ndryshoni mënyrën si i shikoni gjërat në dashuri për tu ndjerë më të kënaqur.
Pozitiviteti ju rrethon në punë.

Demi-Gjej me patjetër një mënyrë për të ulur tensionet në çift ose do ta humbisni lidhjen.Mos u nxitoni me vendime në punë.

Binjakët-Dita ka debate si në dashuri edhe në punë.Ju duket sikur askush nuk ju kupton por harroni të shikoni nga vetja.

Gaforrja-Nuk është kjo periudha më e mirë e jetës tuaj por nuk është as më e keqja.Shikoni ofertat e reja në punë për ndryshim.

Luani-Lajme të mëdha në dashuri që do ju mbushin zemrën.Tregoni maturi në punë sepse po testoheni fshehurazi.

Virgjëresha-Largohe trurin nga dashuria e shkuar por fokus tek e ardhmja.A nuk është kjo ajo që donit?Pse tani nuk jeni më të lumtur?

Peshorja-Po i kushtoni vëmëndje diçkaje që nuk vlen aspak në dashuri.Ecni përpara në punë se keni mbetur në vend numëro.

Akrepi-Dashuria dy kunguj në sqetull nuk i mban thotë kënga ndaj dhe ju nuk bëni përjashtim.Ndani mendjen i dashur akrep.

Shigjetari-Dashuria që keni psur prej një kohe të gjatë duket se po kalon një krizë por mos u alarmoni.Puna po sjell lekët qetas shumë keni pritur.

Bricjapi-Në dashuri bëni durim sepse ju e dini çfarë doni dhe e merrni.Ndërkohë shijoni kënaqësitë që ju fal puna.

Ujori-Mos u stresoni më!Dashuria shkon mirë,puna gjithashtu atëherë çfarë nuk shkon me ju?

Peshqit-Nëse mendoni se dashuria për partnerin ia vlen akoma atëherë mos e braktisni atë në mëshirë të fatit por filloni të lëvizni gurët.

Të ngjashme