Kryefjala Logo

Fundjava e mirë duket nga parashikimet e astrologut Paolo Fox

1 vit më parë

Dashi-Në dashuri është më mirë të mos hidheni në marrëdhënie të reja pa e kuptuar se kë keni përballë.
Në punë ka ende disa probleme, sidomos me kolegët.

Demi-Kjo e shtunë nuk po fillon me humorin e duhur dhe mund të ketë ende disa probleme dashurie për t’u zgjidhur. Në punë gjithçka po shkon mirë por më mirë të mos e teproni.

Binjakët-Shijoni këtë ditë pasi do të jeni plot energji.
Në punë ka ardhur koha që të riktheheni pa frikë në krye.

Gaforrja-Ju jeni duke përjetuar një moment delikat në dashuri, por mos u mundoni nga mendimet negative.
Në punë ka shumë angazhime dhe diskutime me të tjerët por përpiquni të filloni të jetoni me më shumë pozitivitet.

Luani-Kujdes nga ndonjë keqkuptim në çift sepse tani dashuria po lulëzon.
Në punë mos u shqetësoni për zgjidhjen e të gjitha problemeve, gjërat do zgjidhen vetë me kalimin e kohës.

Virgjëresha-Më në fund jeta juaj e dashurisë po kthehet të shkëlqejë dhe t’ju dhurojë emocione të forta.
Prisni lajme pozitive në punë.

Peshorja-Bëni kujdes në dashuri të mos nënvlerësoni shenjat dhe nëse ka ndonjë problem zgjidhenj menjëherë.
Në punë, projektet e reja do të mund të shkëlqejnë.

Akrepi-Kujdes nga disa diskutime dashurie dhe pune, shikoni për më lart dhe përpiquni të bëni atë kalimin cilësor.

Shigjetari-Dita e sotme sjell emocione të bukura për t’i ndarë me partnerin.
Në punë mund të ketë shumë angazhime por me qetësinë e duhur do arrini të bëni gjithçka.

Bricjapi-Problemet e dashurisë duhet të adresohen menjëherë dhe të mos lihen aty të zmadhohen.
Në punë po kërkoni rrugën tuaj pa askënd në krah.

Ujori-Sot ashtu edhe nesër do të keni mundësinë të përjetoni dashurinë në brendësi.
Në punë ka shumë gjëra për të bërë, por është gjithashtu e rëndësishme të gjesh kohë për veten.

Peshqit-Sot qielli flet për emocione të bukura ndaj përpiquni të bëni diçka të bukur me gjysmën tuaj.
Në punë dëshironi të ndryshoni por ju duhet ende pak kohë ndaj tregoni durim.

Të ngjashme