Kryefjala Logo

Fundjava e dashurisë dhe fatit nga astrologu Paolo Fox

26 Gusht, 2022 | 10:59 am

Dashi-Një ditë që duket se fillon me këmbën e djathtë ju lutemi mos e prishni me karakterin tuaj. Puna kërkon shumë kohë dhe mund.

Demi-Sot ndiheni me fat dhe të fortë pasi dashuria ju buzëqesh .Shumë kolegë ju marrin si pikë referimi në punë.

Binjakët-Një ditë e ndrydhur kjo prandaj më mirë të shtyni çdo diskutim në dashuri për nesër.
Puna do të jetë në gjendje t’ju largojë nga mendimet tuaja stresuese.

Gaforrja-Çfarë mund të jetë më mirë se të kaloni një mbrëmje romantike me partnerin tuaj?
Kurseni idetë në punë sepse sezoni i ri do të sjellë surpriza të mëdha.

Luani-Hëna është në shenjën tuaj dhe mos e humbisni këtë mundësi të madhe. Jeta profesionale mjaft e ngarkuar yjet ju rekomandojnë kujdes me ndryshimet e humorit.

Virgjëresha-Jeta duhet marrë ashtu siç vjen, pa shumë mendime.
Puna ashtu si dashuria po ecën ngadalë, por do të ketë një pikë kthese që fillon në shtator.

Peshorja-Pasditja e sotme do jetë paksa e nervozuar për ndjenjat tuaja, por nesër do të ketë vend për rikuperim.
Puna do të ketë një pikë kthese në javët në vijim.

Akrepi-Miqësia ashtu si dashuria duhet të ujitet, por kujdes mos e kaloni pragun që i ndan të dyja gjërat.
Kolegët ju vlerësojnë dhe ju respektojnë, përpiquni të mos i zhgënjeni.

Shigjetari-Dashuria është gjithmonë mendimi juaj fiks por ndonjëherë ju duhet të shpërqendroheni për të jetuar në paqe. Ndërkohë puna vazhdon të japë fryte.

Bricjapi-Përpiquni ti lini mendimet negative sepse ato nuk janë të mira për shëndetin tuaj.
Jeta profesionale nuk ju kënaq aspak.

Ujori-Gjërat shkojnë avash në dashuri, por mos u shqetësoni se kjo është një shenjë e mirë. Puna do të japë kënaqësinë e saj me sezonin e ri.

Peshqit-Dashuria vjen vonë, por aventurat nuk mungojnë.
Puna ju streson shumë, ndoshta është koha për një pikë kthese.

Të ngjashme