Kryefjala Logo

Fundjava duket kështu me astrologun Paolo Fox

10 muaj më parë

Dashi-Në këtë periudhë keni plane të mëdha për jetën tuaj dhe është e drejtë që t’i ndiqni si nga pikëpamja sentimentale ashtu edhe nga ajo profesionale. Një ndryshim i bukur po vjen.

Demi-Në këtë ditë ka një frymë të këndshme pozitiviteti për t’u derdhur në dashuri. Në punë kushtojini vëmendje vetëm disa konflikteve të papritura me kolegët.

Binjakët-Në këtë periudhë do t’ju duhet të përballeni me disa probleme dashurie që i kishit lënë të pazgjidhura deri më tani. Në punë duhet të keni durim.

Gaforrja-Ki kujdes sot sepse hëna disonante të bën mashtrime në dashuri, por asgjë serioze.
Lajmet vijnë në punë vetëm kujdes nga disa miq të rremë.

Luani-Sot keni një dëshirë të madhe për të dhënë, ndaj ndiqni instinktet tuaja si në dashuri ashtu edhe në punë.
Për sa i përket sferës profesionale, prisni të reja.

Virgjëresha-Në dashuri keni nevojë për thjeshtësi dhe qartësi dhe jeni të lodhur nga historitë e ndërlikuara të dashurisë. Në punë çdo gjë shkon mirë edhe nëse koka juaj është diku tjetër.

Peshorja-Kushtojini vëmendje polemikave të mundshme në dashuri sot.
Në punë jeni veçanërisht të lodhur dhe ndoshta keni humbur njëfarë motivimi.

Akrepi-Sot nuk është një ditë shumë energjike për ju dhe ka pak humor të keq, por vetëm po kalon.
Në punë do arrini të përfundoni një projekt të rëndësishëm.

Shigjetari-Ju jeni njerëz që keni shumë pak probleme për të rënë në dashuri dhe për t’u larguar.
Kujdes nga zjarret e kashtës në fushën sentimentale dhe në punë mund të ketë një rënie të vogël.

Bricjapi-Sot duhet të dëgjoni pak më shumë këshillat e të tjerëve.
Në dashuri jeni në ngërç, ndoshta edhe për shkak të disa zgjedhjeve të gabuara dhe në punë lajmet vonojnë të vijnë.

Ujori-Ditë e bukur për të marrë frenat e jetës tuaj dhe për të bërë plane për të ardhmen. Ju gjithmonë keni nevojë për ndryshim dhe tani është koha për ta bërë atë.

Peshqit-Nëse jeni beqarë, prisni të keni një takim .
Ata që nga ana tjetër janë në çift prej disa kohësh, mund të mendojnë për një hap përpara në lidhje. Ju keni një dëshirë të madhe për stabilitet nga të gjitha pikëpamjet.

Të ngjashme