Kryefjala Logo

Fundi i muajit po vjen,çfarë ka për të thënë Paolo Fox?

29 Mars, 2023 | 10:36 am

Dashi-Dita e sotme nis me Jupiterin i cili ju jep një shtysë të mirë në sferën sentimentale por edhe në atë të punës.
Në zyrë do të ndjeni një konkurrencë të fortë, por të shëndetshme me të tjerët që do t’ju shtyjë të bëni më shumë.

Demi-Horoskopi i sotëm flet për një ditë që mund t’ju japë shumë nga pikëpamja e dashurisë.
Në punë, ka ardhur koha për të filluar nga e para për shkak të disa fatkeqësive të vogla.

Binjakët-Kjo ditë nis me pak lodhje, kujdes në dashuri. Në punë nxirrni gjithë durimin që ju ka mbetur sepse do t’ju duhet.

Gaforrja-Mirë për beqarët që do të mund të bëjnë takime shumë interesante.
Për sa i përket punës, më në fund vjen një moment relaksi pas një periudhe mjaft stresuese.

Luani-Dita e sotme nis me një dëshirë të madhe për të dashur dhe jetuar emocionet në maksimum.
Sa i përket punës, yjet flasin për sukseset e ardhshme.

Virgjëresha-Kjo ditë ju sheh pak të shqetësuar, bëni kujdes në dashuri por edhe në punë ku do ketë shumë provokime.
Mundohuni të mbani larg nervozizmin në një farë mënyre.

Peshorja-Sot jeni sërish të sigurt nga pikëpamja sentimentale.
Kënaqësia më në fund arrin në punë. Kushtojini vëmendje vetëm disa diskutimeve të vogla me kolegët.

Akrepi-Kjo ditë nis me një ndihmë të këndshme nga hëna ndaj jetoni në maksimum pa kursyer veten.
Në punë kujdes nga disa kolegë që do bëjnë gjithçka për t’ju nervozuar.

Shigjetari-Nga pikëpamja sentimentale vjen një moment lodhjeje ndaj bëni kujdes të mos derdhni nervozizmin mbi partnerin tuaj.
Në punë, mos merrni vendime të rëndësishme tani, shtyjini ato derisa koka juaj të jetë më e lirë.

Bricjapi-Nga pikëpamja sentimentale dëshira për të dashur rikthehet por do ketë diskutime me partnerin.
Në punë ka ende shumë pasiguri, bëni kujdes.

Ujori-Dita e sotme nis me mundësi të mëdha për zemrat e vetmuara dhe shumë lajme të mira edhe në planin e punës. Shijojeni këtë moment fati.

Peshqit-Dita e sotme fillon me një nxitje të këndshme emocionale dhe një dëshirë të madhe për të kaluar kohë cilësore me partnerin.
Për sa i përket punës, gjithçka do të duhet të riorganizohet, por do ia dilni.

Të ngjashme