Kryefjala Logo

Frazat tipike që përdor çdo shenjë për tu ndarë me ty

27 Maj, 2022 | 1:18 pm

Kur njerëzit duan ti japin fund lidhjes,kanë disa fraza të vetat që i bëjnë refren.
Ju duket sikur me të thënë shprehjen,shpëtuan!

Shenjat e horoskopit ndryshojnë nga njëra tjetra, ndaj siç mund të mendoni edhe frazat që secila shenjë përdor për ti dhënë fund ndryshon.

Sot do t’ju njohim me frazat tipike që përdor secila:

Dashi-“Nuk e ndjej më atë,si i thonë..shkëndijën!”
DEMI-Ti je e/i perfekte por terheqja fizike nuk është aty ku duhet..

BINJAKET-Ne jemi në 2 rrugë të ndryshme tani dhe siç mund ta kuptosh edhe vetë..
GAFORRJA-Unë të dua por thjesht nuk jam më i/e dashuruar me ty.Sorry

LUANI- Nuk e kam une fajin për këtë fund..e ke ti!
VIRGJERESHA-Kam shumë nevojë të punoj për veten time tani por ti të lutem mos më urrej

PESHORJA-Nuk ndihem akoma gati për lidhje serioze,as për lidhje me thënë të drejtën,por serioze jo e jo!
AKREPI-Jam shumë i keq për ty

SHIGJETARI-Duhet të udhëtoj nëpër botë njëherë,të mbaroj ato qefe,nuk mund të lidhem pas teje që tani.
BRICJAPI-E thënë shkurt,nuk të shikoj dot pjesë të planeve të mia 10 vjeçare.

UJORI-Po që dukemi më mirë si shoke ne,e ke vënë re?
PESHQIT-Ti meriton më mirë se unë,por edhe unë më mirë se ty.

Të ngjashme