Kryefjala Logo

Filloi java e re dhe Paolo Fox nuk vjen kurrë i pa përgatitur

4 Prill, 2022 | 12:57 pm

Dashi-Situata është e favorshme për të bërë takime të rëndësishme. Në punë nuk do të prisni më.

Demi-Yjet ju vëzhgojnë gjithë kohës ndaj shfrytëzoheni situatën.Ka shumë emocione për ju.

Binjakët-Ju nuk jeni si të gjithë,kërkoni gjithmonë më shumë.Nëse nuk shkoni mirë me partnerin ka zgjidhje.

Gaforrja-Përkushtohuni në familje sepse ata ndjejnë sikur i ke braktisur.Puna pret , familjarët jo.

Luani-Tregoni guxim në dashuri dhe tregoni dhëmbët.Puna pa ndryshime dhe po ndiheni të lodhur.

Virgjëresha-Kontrolloni nervat sepse mund të humbisni dikë që dashuroni.Puna kërkon kohën tuaj por ju duket se nuk e keni.

Peshorja-Periudhe fantastike për njohje të reja dhe dashuri që mund të zgjasin.Puna ka të papritura.

Akrepi-Mos ju ktheni një historie të vjetë dashurie.Fokusohuni më mirë në punë!

Shigjetari-Nëse bëni plane nuk do ju ecin.Jini të lirë dhe gjëra shumë të bukura ka rezervuar fati për ju.

Bricjapi-Gjeni pak kohë dhe për dashurinë,nuk ka asnjë arritje në karrierë që e zë ëndëson atë.

Ujori-Pozitivitet në punë dhe shumë përkushtim nga partneri për ju sot.Shfrytëzoheni!

Peshqit-Bëni kujdes këto dy ditë në dashuri,debatet më të mëdha nisin nga diskutimet e vogla.Puna kërkon kujdes.

Të ngjashme