Kryefjala Logo

Filloi fundjava për ju apo prisni astrologun Paolo Fox?

2 vite më parë

Dashi-Në fundjavë yjet ju premtojnë gjëra të mëdha,ndodhi të mira po vijnë. Në këtë periudhë nëse keni mundësi të përfshiheni në projekte të reja bëjeni sepse periudha është perfekte.

Demi-Në dashuri vini re nëse ju pëlqen dikush.Lajmet po vijnë për ata që e nisën nga e para dhe tani kanë shumë më tepër vetëbesim dhe fat.

Binjakët-Në fundjavë përpiquni të organizoni diçka të bukur me personin që doni.
Përfitoni sepse gjithçka shkon në rregull dhe mos ju kthe më të shkuarës.

Gaforrja-Mos bini pre e porvokimeve në dashuri.Bëni durim sepse do hyni në fazë rekuperimi ndaj mos u dorëzoni!

Luani-Ju shkoni shumë mirë me Shigjetarin dhe nëse e njihni dikë mos u ndalni për një lidhje.Çdo vështirësi do të kalojë.

Virgjëresha-Është momenti juaj dhe dashuria premton gjëra të mëdha,ndryshimet po vijnë.
Quheni këtë një fazë rinisjeje, një moment pozitiv për ju.

Peshorja-Kujdes me mënyrën si komunikoni me partnerin/en.Mund të keqkuptoheni dhe të kaloni një fundjavë mes zënkash.

Akrepi-Nëse jeni në dilemë mes dy personash më dashuri,bëni zgjedhjen tuaj sepse do t’ju vijë laku në fyt.Shikoni nga e ardhmja.

Shigjetari -Keni në anën tuaj Jupiterin dhe dashuria premton gjëra të bukura.Kujdes sjelljen sepse mund të prishni gjithçka me dorën tuaj.

Bricjapi-Sot ju përmirësohet situata në dashuri ndaj sqaroni të gjitha dyshimet tuaja.Qëndroni të qetë dhe besoni tek njerëzit që ju duan.

Ujori-Një fundjavë pak e diskutueshme kjo.Përpiquni të mos e humbni energjinë tuaj dhe është më mirë të kuptoni tani se çfarë dëshironi.

Peshqit-Ndiheni nën presion në lidhjen që jeni dhe nuk po shijoni asgjë.Duke u zvarritur kështu po i bëni problemet të rriten ndaj kujdes.

Të ngjashme