Kryefjala Logo

Fatin e bëjmë vetë apo kanë dorë yjet?E zbulojmë me astrologun Paolo Fox

1 vit më parë

Dashi-Yjet sot flasin për një dozë të mirë entuziazmi për t’u investuar në dashuri. Prisni lajme të mira në punë.

Demi-Kohët e fundit e keni lënë pas dore dashurinë por duhet të përpiqeni t’u jepni hapësirë ​​ndjenjave dhe jo t’i shtypni ato. Në punë së shpejti do arrini të zgjidhni një situatë të vështirë prej disa kohësh.

Binjakët-Lajme të mira po vijnë në dashuri, thjesht duhet të jeni gati.
Në punë do mund t’u tregoni të gjithëve se sa të zotët jeni.

Gaforrja -Ky qiell është ideal për të bërë takime interesante ndaj mos u mbyllni në shtëpi.
Në punë bëni kujdes që të mos debatoni me kolegët

Luani-Në dashuri nëse nuk je i kënaqur, fol me partnerin.
Në punë keni një ditë super të ngarkuar por përfundoni gjithçka me sukses.

Virgjëresha-Në këtë ditë disponimi është paksa i paqëndrueshëm për shkak të një qielli që nuk është shumë qetësues, por mos i hidhni gjithë dyshimet tuaja në dashuri.
Në punë nuk është ende koha për kënaqësi por është koha të shtrëngoni dhëmbët.

Peshorja-Nëse jeni beqarë po ju vjen koha. Në punë profesionistët e lirë do të mund të marrin diçka më shumë .

Akrepi-Qielli i sotëm jep emocione të forta si për beqarët ashtu edhe për ata që janë prej kohësh në lidhje.
Në punë ka ardhur koha për të nënshkruar një marrëveshje të re.

Shigjetari-Ky qiell është ideal për ata që janë në kërkim të një shpirti binjak.
Në punë mund të ketë probleme me shefat ose kolegët.

Bricjapi-Qielli i sotëm flet për stabilitet në dashuri, ndaj do të ketë një mënyrë për të kapërcyer një krizë dhe për të hedhur themelet për një të ardhme të sigurt.
Ke një lajm të mirë në punë.

Ujori-Në dashuri duhet të jeni më tolerantë ndaj partnerit.
Në punë ka shumë lodhje të mbledhur.

Peshqit-Qielli i sotëm është i përsosur për të shprehur ndjenjat tuaja siç i ndjeni.
Në punë do ketë një mënyrë për të shkëlqyer dhe për t’u treguar të gjithëve se sa vleni.

Të ngjashme