Kryefjala Logo

Eventi i eventeve : Maison de Parfum dhe Audi bëhen bashkë nën aromën e “Nishane”

4 Gusht, 2023 | 8:59 pm

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur një nga eventet më të rëndësishme në kryeqytet, ku për herë të parë ishte një bashkëpunim aq kolosal. Bëhet fjalë për eventin e vitit: bashkëpunimin e “Maison de Parfum” me “Audin”.

Të dyja kompanitë kishin lançimi të reja, të cilat vendosën ti prezantonin bashkë; “Audi” lançoi makinen Audi Q8 elektike ndërsa “Maison de Parfum” ia dedikoi eventin firmës “Nishane”. E cila ka lançuar koleksionin e ri të parfumeve NishaneX për 10 vjetorin e firmës, ku prezent në këtë event kanë qenë edhe të ftuar speciale drejtoreshen e koleksionit të firmës të parfumeve Nishane Senem Yazak dhe menaxheren e brandit Ece Gence.

Prezantimi i bashkëpunimit të “Audi” dhe “Maison de Parfum” është bërë nëpërmjet një klipi prezantues, por surpriza ishin cocktailet e përgatitura nga Ilir Dushku me 5 aromat e parfumeve të rinj nga “NishaneX”. Pra me pak fjalë të ftuarit kanë pirë cocktaile me aromat që ata do të përdorin.

FB90C1BF 6AD7 4840 9041 D41A08E27FCD
Mes shumë të ftuarve nuk kanë munguar as personazhe të njohur të medias e showbizit si disa prej tyre: Olti Curri, Eraldo Rexho, Adrola Dushi, Viola Spiro, Capital T, Ditea Berisha, Jori Delli, Xhemi Shehu, Orinda Huta,Ervin Kurti, Fjodora Fjora, Beniada Jakic, Endrit Mertiri, Ori Nebiaj, etj.

6C73F128 5EE8 450F BDA3 63E1644CFD4D scaled

90146F1C 772A 4DB3 A5AF 19EE002AA5BC scaled

E700FDE0 D377 4190 8BB7 230EC3A72D27 scaled

B14D8690 3332 4844 B32A DD19C134CF7F scaled

8A5C3D43 0BD2 4D70 8CB1 4B06F1CE6B6F scaled

“Maison de Parfume” është një nga firmat më prestigjoze shqiptare në fushën e parfumerisë, pasi konkurron në treg me aromat më sfiduese. Ndonse tani më është kthyer në shtëpinë e personazheve dhe jo vetëm por të gjithve atyre që besojnë në aromërat e veçanta të “Maison de Parfume”.

FC7F901F 2CC6 4629 A89A B8F68E37FBB6 scaled

F979F044 B68B 4612 824D FB862BED45A1

12F53866 B8DE 4679 B063 3C0DC75F3FBE

DF0F001F 2BC7 4698 A504 6D63391EC3F7

Të ngjashme