Është zyrtarisht e premte dhe astrologu Paolo Fox ka gjithçka gati

3 muaj më parë

Dashi-Në dashuri ju nxirrni në pah pak pozitivitet sepse keni qenë paksa shumë nervoz kohët e fundit.
Në punë është koha për të bërë zgjedhje të rëndësishme.

Demi-Nnëse jeni të interesuar për dikë mos hezitoni të bëni lëvizjen e parë.
Në punë gjithçka është në rregull por duhet të keni pak kujdes me paratë.

Binjakët-Bëni kujdes në dashuri sepse yjet flasin për ndonjë grindje me partnerin.
Në punë duhet të shtrëngoni dhëmbët sidomos gjatë sfidave.

Gaforrja -Në dashuri duhet vëmendjen maksimale për t’i dhënë ndjesi të mirë ndaj partnerit që mund të zemërohet me një asgjë.
Në punë ka disa pengesa për të kapërcyer.

Luani-Qielli i sotëm flet për lajme të mira në dashuri ndaj lëre të shkojë. Në punë merrni çdo vendim me mend dhe mos kini frikë të rrezikoni.

Virgjëresha-Në dashuri nëse ka diçka që nuk shkon mirë, përpiquni të gjeni një zgjidhje.
Në punë vjen një dozë e mirë fati nga yjet, sidomos për ata që punojnë në profesion.

Peshorja-Në dashuri mos u kthe shumë pas, mendo për të tashmen dhe nëse je beqare lejoi vetes me një takim me miqtë. Në punë mundohuni t’i kushtoni vëmendje shpenzimeve.

Akrepi-Bëni kujdes në dashuri që të mos humbisni kokën për dikë tashmë të lidhur. Në punë do ketë mundësi të mira për t’u kapur në fluturim.

Shigjetari-Në dashuri është më mirë të shmangni takimet me njerëz që janë shumë të komplikuar dhe jo vërtet të bindur për ndjenjat e tyre ndaj jush.
Në punë gjërat do fillojnë të ecin më mirë nga fundi i vitit.

Bricjapi-Në dashuri më në fund po filloni të kuptoni se çfarë dëshironi vërtet.
Prisni një telefonatë të rëndësishme në punë.

Ujori-Nëse jeni çift për një kohë të shkurtër nuk rrezikoni të humbni gjithçka për një dyshim të vogël.
Në punë nuk jeni të sigurt se çfarë dëshironi por së shpejti yjet do të fillojnë të shkëlqejnë në anën tuaj.

Peshqit-Në dashuri mund të ketë diskutime sidomos nëse keni të bëni me një nga bricjapët ose me shigjetarin.
Në punë është koha për të kërkuar një ngritje në detyrë, dilni përpara sepse keni të gjitha aftësitë për të bërë hapa të mëdhenj në karrierë.

Të ngjashme