Kryefjala Logo

Është e premte dhe planet i bëjmë pasi lexojmë Paolo Fox

21 Korrik, 2023 | 10:31 am

Dashi-Kujdes sepse ka tensione në ajër sidomos në ambientin e punës. Për të gjithë fajin është një lodhje e madhe dhe disa ndryshime të papritura që duhen përballuar. Mundohuni të mos i dorëzoheni zemërimit dhe kini kujdes nga komplikimet në dashuri.

Demi-Ky është një horoskop i rëndësishëm dhe deri në fund të vitit do të vijnë kënaqësi të mëdha, ndaj bëni durim. Kujdes nga sfera ekonomike dhe në dashuri mund të zgjidhni një problem.

Binjakët-Kjo ditë ju sheh pak të nënshtruar dhe mund të zemëroheni për asgjë. Kujdes nga diskutimet me miqtë dhe familjen ku klima është mjaft e trazuar. Në dashuri është më mirë të flisni vetëm kur është absolutisht e nevojshme.

Gaforrja-Këto ditë janë të bukura kur jeni të favorizuar nga yjet. Ka ende pak lodhje, por gjërat po shkojnë më mirë se në periudhën e fundit. Afërdita është neutrale ndaj mos prisni emocione të mëdha.

Luani-Kjo ditë ju sheh pak më reagues se zakonisht me Venusin që sjell emocione të mira pas një periudhe të shqetësuar. Kujdes vetëm për paratë që krijojnë disa probleme.

Virgjëresha-Hëna është në shenjën tuaj të zodiakut së bashku me Marsin. Ju jeni duke bërë kaq shumë gjëra, kështu që mund të ketë pak lodhje, por filloni të bëni plane për të ardhmen. Në dashuri, pasioni duhet rizbuluar.

Peshorja-Prisni të dielën për t’u përballur me situata të mprehta sepse do të keni hënën në shenjën tuaj. Ka pak lodhje fizike por duhet të gjejmë sërish një mirëqenie dhe ekuilibër. Në dashuri jeni shumë më pak të zhytur në mendime, faleminderit Zotit.

Akrepi-Pas dy ditësh disi të torturuara, ka ardhur koha për të filluar përsëri në mënyrë të madhe. Kjo fundjavë sjell një lajm të mirë dhe një dëshirë të madhe për të bërë. Megjithatë, ndjenjat përjetojnë një moment tensioni.

Shigjetari-Edhe nëse hëna është kundër saj, kjo ditë do të jetë sërish e bukur. Mirë për takime me fat dhe kujdes nga çdo përzierje me partnerin prej shumë kohësh.

Bricjapi-Keni një dëshirë të madhe për të dashuruar dhe yjet ju shpërblejnë. Nëse nuk e keni gjetur ende shpirtin tuaj binjak, filloni të shikoni përreth. Marsi në aspektin e shkëlqyer ju jep një ngarkesë të mirë.

Ujori-Ka shumë gjëra për të bërë dhe këto ditë duket sikur nuk mund të duroni më asgjë dhe askënd. Është një periudhë e shqetësuar dhe ka ende disa dyshime në dashuri.

Peshqit-Ka pak tension në ajër këto ditë, por pa fajin tuaj. Jeni para ndryshimeve të ndryshme në funksion të vjeshtës por do të vijnë kënaqësi të mëdha. Hëna e kundërt ju ngadalëson pak, kështu që është më mirë të bëni gjithçka me qetësi. Ngadalë filloni të hiqni guralecat nga këpuca juaj.

Të ngjashme