Kryefjala Logo

Elona Duro dhe Olti Curri këtë verë prezantojnë trendin e pushimeve në kroçiere.

15 Qershor, 2022 | 1:00 pm

Miq, kolegë në radio dhe televizion dhe shpesh i ndjekim në postimet e tyre pasi janë përherë bashkë .
Por këtë radhë Olti Curri dhe Elona Duro storyt i kanë shumë të veçanta pasi pushimet e tyre janë ndryshe nga vitet e tjera pasi të dy ndodhen bashkë me miq të tjerë në kroçieren Costa Venezia.
Një mega anije luksoze si një resort që lundron dhe të jep mundësinë të shëtisësh shumë destinacione brenda një jave.
Dy bloggerët kanë zgjedhur Krociere.al për internierarin e tyre që përfshin Stambollin, Izmirin, Bodrumin, Mykonos dhe Athinën.

Costa Venezia gjigandi i luksit dhe sigurisë në det ofron argëtim për gjithë familjen në këto pushime për beqarë, çifte,të rinj, familje apo edhe njerëz të moshës së tretë që duan të shijojnë një udhëtim dhe relaks.

Shumë restorante, bare, qëndra argëtimi, evente dhe koncerte që bëjnë që këto pushime të jenë speciale.
Kabinat komode të ndara në klasa dhe me një shërbim pastërtie mahnitëse. Restorante që përfshihen në çmim por edhe me pagesë ekstra për ata që duan të drekojnë apo darkojnë në shërbimin personal të shefafe të mirënjohur të kuzhinës nga mbarë bota.
Për ata që duan të bëjnë një preventiv për pushimet e tyre mjaft të shkojnë të vizitojnë: www.krociere.al

D3DBE52B E254 441D B035 FC0AF8976947

5A6D7533 499E 4527 AEB1 E3A0B9665721

B8000B83 8F2A 44ED 9685 1E8FD8ABB352

AAC8226D 5709 4678 8593 B0D05DA0CAFF

24767659 E223 4904 BC54 7DE16010045C

A9527C2F 1B7A 44DD A43A A5D43635CEFA

Të ngjashme