Kryefjala Logo

E shtunë 13 janar:Parashikimet e astrologut Paolo Fox

13 Janar, 2024 | 10:28 am

Dashi-Në 48 orët e fundit jo gjithçka ka qenë e qartë dhe keni pasur njëfarë tensioni, shqetësimet mbeten. Tani për tani keni nevojë për qartësi rreth jush, duhet të kuptoni nëse jeni të rrethuar nga njerëzit e duhur.

Demi-Është shumë e dobishme për ju të bëni një bilanc të situatës, ka lodhje sepse nuk ndaleni për asnjë moment dhe ndjeheni sikur po luftoni kundër mullinjve të erës, por Jupiteri ju ndihmon dhe është një mburojë e rëndësishme mbrojtëse. Shmangni tensionet në dashuri

Binjakët-Rritja e favorshme pas një periudhe të vështirë, si në çift ashtu edhe në punë gjërat do të përmirësohen, nëse shkaku i nervozizmit është monotonia, duhet të punoni shumë për të rinovuar flakën e ndjenjave.

Gaforrja-Shoh një vit të bukur për ju, por kjo është koha për t’iu përkushtuar një operacioni vlerësimi dhe reflektimi. Këto ditë nuk keni pse ta teproni, përpiquni të kuptoni se çfarë ndodh nëse jeni duke përjetuar një krizë duke i shkuar deri në fund tensionit.

Luani-Yjet ju këshillojnë të bëni një pushim. Gjërat lëndohen me nxitim, keni nevojë për një konfirmim pikërisht tani në punë, por në veçanti kujdesuni për sqarimin e çështjeve të zemrës.

Virgjëresha-Suksesi po vjen në fund të muajit, kur planetët do të shtyjnë kreativitetin tuaj duke ju dërguar drejt mundësive të mira dhe mund të vijë një propozim vërtet interesant.

Peshorja-Herë pas here mësoni të vishni një fytyrë të mirë në një situatë të keqe, ju që luftoni gjithmonë me shpatë të zhveshur për drejtësi, jini më realistë dhe sot edhe më të matur në dashuri, kushtojini vëmendje detajeve.

Akrepi-Nëse keni bërë njohje të reja interesante, mos u frenoni në dashuri tani, miqësitë që kanë lindur tani do të rriten dhe do të jenë të rëndësishme për të ardhmen, veçanërisht me Bricjapin, Gaforren, Peshqit.

Shigjetari-Fundjava ju sheh duke u rritur në punë dhe dashuri, shikoni të ardhmen me shumë entuziazëm, sepse kjo pjesë e parë e vitit është shumë e bukur për ju.

Bricjapi-Ka një përqendrim të fortë planetësh në qiellin tuaj që do të rritet së shpejti: asgjë nuk mungon. Nëse nuk jeni të pakënaqur, ndoshta është për shkak se dëshironi diçka shumë ose sepse ende po e kaloni lodhjen nga situatat e mëparshme, ndaj reagoni!

Ujori-Hëna është vërtet e tensionuar për ju sot dhe lëshon një elektricitet që mund të shndërrohet në mospërmbajtje. Më mirë t’i lini gjërat të rrëshqasin mbi ju.

Peshqit-Kini kujdes të mos kënaqni shumë imagjinatën tuaj, sepse jeni në rikuperim. Zgjedhje të rëndësishme dhe mundësi të reja, ju meritoni një çmim që mund të vijë dhe i meritoni të gjitha.

Të ngjashme